- Гора Тростян
Класика курорту Славське, на яку варто подивитись та піднятись. Мальовничі краєвиди, ятки зі смаколиками на горі та легендарний крісельний підйомник. Одномісний. Але це добре, що одномісний. Високо над землею, де здається, час призупинився, це допомагає зосередитись на власних думках. Десь внизу залишилась метушня та "вічні" проблеми. А тут – тільки неймовірні краєвиди та повна тиша. Хочеться ширяти, як ті птахи. Але, то таке. Моторошний скрип "кріселки" опустить вас з небес на землю. Не хвилюйтесь, вона не завжди скрипить. Вона теж – "класика". Стара, але не ржава. Надійна. Гарні фото, смачна юшка на горі та море задоволення гарантовані!
GPS координати: 48°51'00.2"N 23°25'17.4"E
Графік роботи: в будні дні – 12:00-16:00, у вихідні – 10:00-17:00
- Церква Зіслання Святого Духа
Цікаве та визначне місце в Славсько. Церква Зіслання Святого Духа – це пам’ятка бойківської культури, збудована у липні 1804 року. Такий надпис можна знайти на стінах церкви. Станом на сьогодні, церква та дзвіниця відноситься до національних пам’яток архітектури. Церква Церква Зіслання Святого Духа розташована у селі Верхня Рожанка, біля селища Славське.
GPS координати: 48° 46′ 54″ N, 23° 30′ 56″ E
- Майстерня гончарства в Славське
В готелі "4 сезони" в Славське можна побачити та ознайомитись з давнім ремеслом українського гончарства, освоїти техніку виготовлення різних фігур. В "Майстерні гончарства" можна побути трішки гончарем і власноруч створити глиняний виріб. Проводяться майстер-класи.
вул. Тараса Шевченка, 105а, Славське, Львівська область
- Криївка
Цікаве місце біля селища Славське, яке можна відвідати самому. Це криївка, яка знаходиться в урочищі Мохнач біля села Волосянка. Можна знайомитись з історією УПА та особливостями життя у криївці. При бажанні є можливість переночувати в ній. Поруч знаходиться крісельний витяг курорту Захар Беркут.
- Гора Погар
Гора Погар знаходиться в межах селища Славсько. Підйомники на Погар працюють цілоріч. Розроблений туристичний маршрут на вершину. Він досить легкий і підійде навіть дітям. Гарні краєвиди та доступність вершини Погар – непогана ідея для вибору маршруту вихідного дня.
GPS координати: 48°51'15.0"N 23°28'54.1"E
- Походи в гори
Куди піти в Славське? В гори. Туди, де немає підйомника. Щоби відчувалось, що приїхали в Карпати. Ільза — цікава вершина, куди можна піднятись самостійно. Маршрут середньої складності довжиною близько 10 км. Починається в центрі Славсько біля церкви. Гарні краєвиди та панорамні види на селище. Після підйому на вершину Ільза можна спуститися у село Волосянка або повернутися назад у Славське. З вершини Ільзи видно цілий ряд сусідніх гір. Місцеві кажуть, що на горі жила відьма Ільза, яка шукала коханого і перетворилася на вовчицю. Влітку тут майже безлюдно, хоча є повір'я, що освідчення на вершині обіцяє щасливий шлюб. Логічно, враховуючи, що, місцями, дорога в гору досить важка. Не кожна пара дійде.
GPS координати: 48°48'36.5"N 23°25'15.6"E
- Гора Високий верх
Крісельний підйомник на гору Високий Верх (її ще називають Захар Беркут) працює цілоріч. Це найвища гора Львівщини. Влітку популярні піші екскурсії, є можливість здійснити спуск з велосипедом. Взимку, Високий Верх стає популярним місцем зимових розваг.
GPS координати: 48° 47′ 4″ N, 23° 28′ 51″ E
- Центр Славсько
За однією із легенд, поселення заснували декілька дружинників, що залишились живими після смерті князя Святослава від рук лютого Святополка. Вони вирішили не повертались у свої рідні місця, а на тому місці, де в Опір впадає річка Славка, побудували собі житло. Так виникло перше поселення. Дружинників всі знали як хоробрих та уславлених у багатьох походах та битвах воїнів. Їхнє поселення назвали Славним. Звідси й пішла назва Славсько.
- Печера «Писана Криниця»
Біля Славське варто побачити печеру і джерело води під назвою «Писана Криниця». Пам'ятка знаходиться на гірському схилі Великий Верх, в оточенні букових дерев. У народі існує повір'я: якщо напитися з джерела, розташованого в даній місцевості, можна знайти силу, яку в минулі часи мав ватажок опришківського руху Олекса Довбуш. Згідно з легендою, він розписався на одному з каменів.
GPS координати: 48°47'30.6"N 23°28'36.4"E
- Церква Успіння Пресвятої Богородиці
Кам'яна церква Успіння Пресвятої Богородиці з красивими, блискучими на сонці, куполами і дзвіницею є не тільки однією з головних визначних пам'яток селища міського типу Славське, але і його окрасою. Її побудувала громада в 1901-му році. В даний час святиня належить греко-католицької церкві. Над проектом культової споруди працював відомий український архітектор Василь Нагірний. За його проектом побудована також церква у Східниці. Згідно з легендою, церкву звели в тому місці, куди двічі впав хрест, зірваний сильним поривом вітру з дерев'яної церкви, що знаходиться на пагорбі по сусідству.
GPS координати: 48°50'44.7"N 23°26'44.7"E
Можливо, в самому Славську є не так багато визначних місць. Та й саме селище досить розтягнуте. Але навколо є високі гори та стрімкі ріки. Підніміться на гору, озирніться навколо, вдихніть чистого повітря і вас заполонить неймовірне відчуття щастя і свободи!