Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах
Головна - Побутові послуги - Комп'ютерні послуги

Створення віртуальних панорам

097-911-52-34

Створення віртуальних турів (3Д сферичні панорами): Україна, Київ - Вінниця - Одеса, Карпати, Львів, Східниця, Славське, Буковель
http://zymaghory.com/service/foto-panorama/ukr

Створення 3D панорам, віртуальних турів. Висока якість - низька ціна! Виготовлення 3D сферичних панорам, фото, віртуальних турів для баз відпочинку, готелів, ресторанів, об'єктів нерухомості по всій Україні
Завантажити карту
ПРО НАСФОТО3D

Створення віртуальних турів, 3D панорам.

Віртуальні тури України, Львова, Східниці, Одеси - 3d панорами

Віртуальна панорама (сферична панорама, 3d-панорама) - це тривимірне фотографічне зображення навколишнього простору у вигляді сфери. На відміну від звичайної фотографії в глядача створюється відчуття присутності в місці зйомки. Такі панорами володіють інтерактивністю, тобто глядач, що розглядає панораму є активним учасником перегляду - він сам вибирає, що йому дивитися, в якому місці зупинитися, де подивитися вгору, а де вліво або вправо. Глядач може оглянути простір на 360 градусів по горизонталі і 180 градусів по вертикалі, тобто повністю всю сферу.

Декілька об'єднаних панорам, з'єднаних в «активних точках» утворюють віртуальний тур. Вони дозволяють глядачеві переміщатися з однієї панорами в іншу, створюючи ілюзію екскурсії. Віртуальні тури можуть додатково містити звуковий та/або текстовий супровід, логотип фірми. Віртуальні тури вигідно застосовуються в туристичному та готельному бізнесі, при продажу нерухомості, і в багатьох інших галузях.

Фотозйомка проводиться досвідченим фотографом на професійному обладнанні.

Ціна на розробку віртуального туру залежить від складності зйомок, кількості панорам і може коливатися в досить великому діапазоні.

При створенні віртуального туру здійснюються декілька етапів роботи:

  1. Фотозйомка на об'єкті;
  2. Оптимізація та обробка фотознімків;
  3. Збірка панорам;
  4. Об'єднання у віртуальний тур.

Виготовляємо та створюємо 3D панорами в Україні: Київ, Одеса, Львів, Східниця, Трускавець, Буковель, Пилипець, Карпати...

Для замовлення віртуального туру телефонуйте 093-550-81-04 або 097-911-52-34

 

Приклади наших віртуальних турів

Всі віртуальні тури складаються з набору сферичних панорам, зв'язаних між собою за допомогою набору покажчиків з підписами. Для зручності переходу тури містять або меню з переліком панорам, або галерею панорам. У кожному турі є панель навігації, прикріплені фотографії, логотип клієнта (за наявності).
Віртуальний тур, літературний музей, Одеса

Віртуальний тур дозволить Вам зробити екскурсію по Одеському літературному музею. Ви побачите 17 залів музею, сад скульптур і виставку "Золоте сміття Одеси". Панорама містить фоновий музичний супровід.

Пам'ятки Одеської області

Віртуальний тур Білгород-Дністровський фортеці. Це одна з небогатьох твердинь, яка добре зберіглась до нашого часу. Тур містить 9 панорам, кожна з яких має свій музичний супровід. В турі є текстові описи деяких об'єктів.

Пам'ятки архітектури в Одесі. Одеські архітектори та містобудівники, екскурсія по Одесі

Здійсніть віртуальну екскурсію по графському маєтку родини Толстих в Одесі. Тур містить 11 панорам садиби з фоновим музичним супроводом.

Віртуальний тур, Карпати, Стрий

Фотографії для віртуального туру зроблені в Карпатах біля річки Стрий. Для переходу між панорамами використовуються покажчики і галерея мініатюр панорам.

Віртуальний тур, Трускавець, готель

Віртуальний тур в Трускавці по готелю дає можливість побачити інтер'єр та облаштування номерів, здійснити віруальну подорож по кав'ярні "Залізний кінь", оформленої в старовинному стилі.

Пам'ятки Одеси, музеї Одеси

Віртуальний тур по Одеському музею східного і західного мистецтва. Тур містить 6 панорам з фоновим музичним супроводом.

Приклади наших 3D-панорам

Карпати, 3д панорама

3D панорама кімнати котеджу в Подобовці, Карпати надає можливість проглянути інтер'єр, здійснити поворот на 360 градусів по горизонталі та 180 по вертикалі, наблизити чи віддалити зображенння.

Сферична панорама Карпати, Подобовець

3D панорама котеджу гірськолижного комплексу в Подобовці, Закарпаття. 

3D панорами Карпати

Віртуальний тур, 3D панорама, фото Карпат - Подобовець, колиба "Справжня казка". 

3D панорама ресторану в Трускавці

3D панорама в Трускавці, ресторан "Залізний кінь". На панорамі присутній логотип клієнта , панель керування (внизу, в центрі), галерея панорам, музикальний супровід, доступний режим автоматичної прокрутки панорами.

3D-панорами пляжів Одеси, віртуальні тури Одеси

3D панорама Одеси "Пляж 16 ст. В.Фонтану". Панорама знята 27.09.2012г о 18.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі), панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами

3D панорама Україна, Вінниця, Вінницька область

3D панорама "Листопад". Панорама знята 07.10.2012г о 14.00 за київським часом, м. Вінниця. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі) з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід.

Сферична панорама Карпати, Подобовець

3D панорама ресторану-колиби гірськолижного комплексу в Подобовці, Закарпаття. 

3D панорами Одеси, визначні пам'ятки Одеси

3D фото Одеси: панорама "Готель" Пасаж ". Панорама знята 06.11.2012г о 15.30 за київським часом, м. Одеса. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі) з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід.

Віртуальний тур, 3д фото, виготовлення панорам в Східниці, Львові, Славському

3D панорама "Колонада Воронцовського палацу". Фотопанорама Одеси знята 07.11.2012г о 14.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі) з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами.

Сферична панорама Карпати, Подобовець

3D панорама вітальні котеджу гірськолижного комплексу в Подобовці, Закарпаття. 

3D панорами і віртуальні тури Одеси, визначні пам'ятки Одеси

3D панорама "Одеська мерія". Панорама знята в Одесі 08.11.2012г о 15.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта з переходом на сторінку, панель керування, доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід.

 

3D панорами і віртуальні тури пам'яток Одеси та Одеської області

3D панорама "Приморський бульвар". Панорама знята в Одесі 08.11.2012г о 13.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід. 


Східниця | Трускавець | Моршин | Поляна | Бази відпочинку та пансіонати