Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Кваси - мінеральні води, лікування, житло

Закарпаття Кваси: відпочинок в Карпатах, санаторії, житло, ціни 2024 на лікування. Мінеральні води Кваси, показання. В Квасах лікують захворювання опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи миш'яковою водою.

Закарпаття Кваси, Рахівський район
http://zymaghory.com/tourism/kvasy/ukr
ПРО НАСГОТЕЛІФОТО3D

Кваси — лікування та відпочинок в Закарпатті

Село Кваси – це унікальний населений пункт в Закарпатті, яке має цікаву назву, що асоціюється з відомим напоєм. Насправді назва села походить від слова "квасна (кисла) вода". Так на Гуцульщині називають мінеральну воду. Розташоване село Кваси в глибині Карпат серед дивовижної природи. На відпочинок в Кваси приїзджають з усієї України. Село приваблює туристів своєю історією, красою та мінеральними водами.

Кваси: що лікують, мінеральні води, санаторії

У селі Кваси лікують захворювання опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи. Санаторії проводять лікування унікальною миш'яковою водою. Крім цього в Кваси приїзджають на відпочинок в Карпатах, зміцнити імунітет та поліпшити загальний стан організму.

У селі Кваси мінеральні води застосовуюються також при лікування супутніх захворювань: остеохондроз, оздоровлення та зміцнення судин, лікування подагри, псоріаз, покращення загального відчуття, настрою, відновлення працездатності, зміцнення імунної системи. Навколо села знаходяться близько 60 джерел мінеральних вод. Мінеральна вода тут тече всюди. Щось схоже є у селі Східниця Львівська область.

У Квасах розташований санаторій "Гірська Тиса", який спеціалізується на лікуванні різних захворювань та поліпшенні загального здоров'я. Деякі з найпоширеніших процедур, які доступні у санаторії та навколишніх готелях, включають:

 • Лікування водами мінеральних джерел: Кваси відомі своїми мінеральними джерелами, які мають цілющі властивості. Ці води використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи та інших.
 • Фізіотерапія: Санаторії у Квасах часто пропонують різні види фізіотерапії, такі як ультразвукова терапія, магнітотерапія, лазеротерапія та інші процедури, спрямовані на поліпшення кровообігу, зняття болю та загоєння тканин.
 • Лікувальні масажі: Масаж є ефективним методом лікування та профілактики різних захворювань. У санаторіях в Квасах надаються різні види масажу, включаючи класичний, лікувальний, лімфодренажний та інші.
 • Лікувальні грязі та аплікації: Місцеві лікувальні грязі мають корисні властивості для шкіри, м'язів та суглобів. Вони часто використовуються для лікування ревматичних захворювань, артриту та інших захворювань опорно-рухового апарату.
 • Бальнеотерапія: У санаторіях можна відвідати спеціальні басейни з мінеральною водою для проведення гідромасажу та інших процедур бальнеотерапії.
Cанаторії в Квасах та готелі пропонують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також різноманітні програми для відновлення та зміцнення здоров'я. Джерела в Квасах інтенсивно насичені сірководенем, калієм, кальцієм, сріблом, натрієм, залізом, що дозволяє проводити комплекс лікувальних та відновлювальних процедур.

Кваси: де знаходиться

Село Кваси знаходиться в Закарпатті між горами в долині річки Чорна Тиса на відстані 14 км від районного центру Рахів. Кваси оточене з усіх сторін горами: з півночі Полонинсько-Чорногорським гірським масивом (гори: Побори — 1076 м, Близниця — 1880 м, Менчул — 1120 м), з півдня село оточене Мармароським гірським масивом. Також неподалік знаходиться масив Чорногора (гори: Говерла — 2061 м, Петрос — 2020 м).

Кваси, санаторій "Гірська Тиса"

У селі Кваси діє санаторій "Гірська Тиса". Лікування здійснюється через зовнішнє застосування миш’яковистими хлоридно-гідрокарбонатно-натрієвими мінеральними ваннами. В санаторії "Гірська Тиса" с. Кваси лікують захворювання опорно-рухового апарату й периферичної нервової системи. Аналоги мінеральної води в Квасах є лише у Франції (курорт La Bourboule), Німеччині (Baden-Baden) і Азербайджані (Nakhchivan).

Кваси, ціни 2024 на житло

Приватний сектор від 150 грн без харчування
Готелі від 350 грн без харчування
Санаторій від 1135 грн з харчуванням та лікуванням.
Приватні садиби від 1065 грн з харчуванням та лікуванням.
Міні-готелі від 1120 грн з харчуванням та лікуванням.
Хостел від 295 грн.

Кваси: екскурсії, туристичні маршрути

 • екскурсії на квадроциклах;
 • походи в гори: підйом на Петрос, Близниця, Менчул;
 • екскурсії в Рахів;
 • екскурсії до географічнго центру Європи;
 • пішохідні маршрути на мальовничі Свидовецькі озера;
 • поїздки на Буковель, Драгобрат.

Кваси, що побачити

 • Гора Шешул Кваси;
 • Драгобрат, гірськолижний курорт;
 • Полонина Рогнєска;
 • Церква Успіння Пресвятої Богородиці в с. Розтоки;
 • Водоспад Нижній Гук в с. Розтоки;
 • Гори Петрос та Говерла;
 • Високогірна сироварня на горі Менчул;
 • Місце падіння метеориту...

Кваси, прокат квадроциклів "Kvadro Prokat"

 • Екскурсії на квадроциклах в Квасах;
 • прокат квадроциклів Кваси;
 • поїздки в гори на квадроциклах;
 • тел: 067 333-37-77;

Кваси фото

Кваси фото
Фото Кваси Закарпаття

 

Кваси

Кваси, як доїхати

Доїхати в Кваси можна: поїздом, автобусом, особистим транспортом.
Поїздом доїхати в Кваси можна зі Львова, Івано-Франківська або Києва. На станції "Кваси" зупиняються потяги: Львів-Рахів, Харків-Рахів, Одеса-Рахів та Київ-Рахів.
Автобуси до Квасів відправляються з Івано-Франківська, Коломиї, Ужгорода або Мукачевого.
Своїм автомобілем потрібно рухатись по трасі "Мукачево – Львів" тримаючи напрямок Надвірна-Яремче-Татарів-Кваси. Якщо рухатись зі сторони Мукачево – то тримати напрямок в сторону Рахова, далі на Кваси.

Кваси, довідка

Залізничний вокзал Рахів: (03132) 2-28-01, 2-24-73 м. Рахів, вул. Привокзальна, 4 N48.055013 E24.208483
Автостанція Рахів: (03132) 2-15-58 м. Рахів, вул. Привокзальна, 2 N48.054877 E24.207163
Залізнична станція Ясіня (03132) 4-32-22 смт Ясіня, вул. Привокзальна, 4 N48.256487 E24.353835
Автостанція Ясіня (03132) 4-22-32 смт Ясіня, вул. Миру, 6 N48.271454 E24.360234
Запрошуємо відпочити в Закарпаття!

Кваси 2024, Лікування та відпочинок в Карпатах
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"