Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

МАНДРІВКИ

на ZymaGhory.com

Останні статті

Кількість: 11

Відпочинок у Карпатах

Відпочинок у Карпатах Карпати - чудове місце для відпочинку. Тут можливі усі види походів та поїздок: піші та кінні прогулянки, вело- та мотопоходи, тури на квадроциклах, автобусні екскурсії. Бальнеологічні курорти Трускавець, Східниця, Моршин, Поляна, Свалява приймають гостей цілорічно. Зимовим раєм для фанатів гірських лиж та сноубордингу є Буковель, Драгобрат, Пилипець, Подобовець з трасами різних рівнів складності. Влітку цікаві походи Сколівськими Бескидами, Боржавським хребтом чи Ґорґанами, рафтинг Чорним та Білим Черемошем, Лімницею, Прутом, Чорною та Білою Тисою... Кожна людина, залежно від віку, уподобань та фізичного стану може обрати власний варіант відпочинку в Карпатах. А хто хоч раз побував у цьому благодатному та чарівному краю, обов’язково захоче приїхати сюди знову.
Одарка Одарченко 03.01.2016

Осінь в Карпатах

Осінь в Карпатах Осінні Карпати - декілька фото зроблені під час поїздки в Карпати: Подобовець, Пилипець, Яблуниця, Східниця, Славське
Відпочинок в Карпатах — портал "Зима Гори" 22.10.2015

"Серпень догорає"

"Серпень догорає" Декілька фото Карпат, зроблених в серпні
Портал "Відпочинок в Карпатах" 24.08.2015

Весна в Закарпатті

Весна в Закарпатті Весна – яскрава, тепла, сонячна, заквітчана. Вона пробуджує у наших душах радість, любов до життя і надію у світле майбутнє. І так хочеться аби теплі весняні промені якомога швидше зігріли наші серця, надміру стомленні похмурою сірістю довгої і колючої зими.
Ольга Мосьондз 05.04.2015

Подорожуємо Карпатами навесні

Подорожуємо Карпатами навесні Весна – особливий стан, коли природа і душа людини зливаються у єдиному прагненні прокинутися, розквітнути, розправити крила, поринути у небесну блакить, співати, насолоджуватися сонцем і радіти… радіти життю і всьому прекрасному навколо нас....
Ольга Мосьондз 30.03.2015

Весна в Карпатах

Весна в Карпатах Декілька фото весняних Карпат. Весна у горах чарує та захоплює – сніг на гірських схилах, яскраві барви квітучої зелені полонин, кришталеве повітря і духмяність смерекового лісу. Весна, Карпати, оновлення життя і почуттів. І ще ... низькі ціни в місцевих готелях та садибах.
Портал "Відпочинок в Карпатах" 10.03.2015

Канатна дорога в Пилипці

Канатна дорога в Пилипці Пилипець — популярний гірськолижний курорт в Закарпатті. Після спорудження канатної дороги став ще й цікавим місцем для літнього відпочинку. В 2011 році в Карпатах поблизу с. Пилипець розпочав роботу велопарк для поціновувачів екстремального спуску на гірських велосипедах.

Двомісний крісельний підйомник в Пилипці працює на протязі всього року.

Графік роботи - щоденно, з 9.00 до 17.00.
Відпочинок в Карпатах — Пилипець 29.03.2014

Карпати — зимові фото

Карпати — зимові фото Карпати завжди привабливі. Фото, зроблені взимку в Карпатах, не залишать нікого байдужим.
Цікаві місця в Карпатах — Україна, Яблуниця 29.01.2014

Наступні...
Арабатська стрілка, Стрілкове, готель "Мірада" Відпочинок та лікування в Східниці. Приватна садиба "Вілла Алеся" Східниця, готель "ДіАнна" Драгобрат, готель "Яремина хатина"