Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

МАНДРІВКИ

на ZymaGhory.com

Останні статті

Кількість: 18

Драгобрат — трансфер, ціни 2021 — як добратися на Драгобрат

Драгобрат — трансфер, ціни 2021 — як добратися на Драгобрат Добратися на Драгобрат можливо лише з Ясіні. Трансфер на гірськолижний курорт Драгобрат забезпечують місцеві жителі на повнопривідних автомобілях. Ціни на трансфер з села Ясіня на Драгобрат прийнятні, враховуючи стан дороги та місцезнаходження курорту. Піднятися на Драгобрат на власному повнопривідному авто можливо лише при наявності великого досвіду та знання місцевості.
Оновлені ціни 2021 на трансфер на Драгобрат з Ясіні.
Добавлені телефони первізників на Драгобрат
Драгобрат — як доїхати на відпочинок 08.05.2021

Карпатський трамвай

Карпатський трамвай Карпатський трамвай - колишня вузькоколійка в Карпатах, яка використовувалась для транспортування лісу. Дорога проходить через мальовничу місцевість уздовж річки Свіча.
Карпатський трамвай - фото, історія, як доїхати 26.07.2019

Яремче-Буковель - Розклад руху автобусів 2021 - Буковель-Яремче

Яремче-Буковель - Розклад руху автобусів 2021 - Буковель-Яремче Автобусний маршрут Яремче-Буковель, Буковель-Яремче поєднує два відомі туристичні центри в Карпатах. Автобусом Яремче-Буковель зручно добиратись до крісельних підйомників Буковеля. Маршрутка Буковель-Яремче відправляється від автостанції в Буковелі (Поляниці) на Яремчу та Івано-Франківськ через кожну годину.
Яремче — відпочинок, готелі, ціни 20.10.2018

Трускавець-Львів - Розклад руху автобусів 2019 - Львів-Трускавець

Трускавець-Львів - Розклад руху автобусів 2019 - Львів-Трускавець Автобусний маршрут Трускавець-Львів, Львів-Трускавець популярний завжди. Протягом року курорт Трускавець приймає гостей на відпочинок та лікування. Автобусом Трускавець-Львів зручно добиратись на екскурсію до Львову, відомого туристичного центру України. Автобус Трускавець-Львів відправляється від автовокзалу та прибуває на залізничний вокзал м. Львів.
Трускавець — відпочинок, готелі, ціни 18.10.2018

Термальні води і джерела Закарпаття

Термальні води і джерела Закарпаття Альтернативою відпочинку біля моря в Україні є курорти Закарпаття з термальними водами. Сайт Зима Гори підібрав топ кращих місць, де можна оздоровитись та відпочити на термальних джерелах в унікальному куточку України - Закарпатті. Термальні курорти Закарпаття працюють цілий рік.
Бальнеологічні курорти в Карпатах 28.09.2018

Східниця-Львів - Розклад руху автобусів 2019 - Львів-Східниця

Східниця-Львів - Розклад руху автобусів 2019 - Львів-Східниця Автобусний маршрут Східниця-Львів, Львів-Східниця популярний завжди. На протязі року на курорт Східниця приїзджають відпочити та підлікуватись. Автобусом Східниця-Львів зручно добиратись на екскурсію до Львову, туристичного центру України, та до Трускавця, бальнеологічного курорту поряд із Східницею.
Східниця — відпочинок, готелі, ціни 17.09.2018

Східниця - відпочинок влітку

Східниця - відпочинок влітку Відпочинок влітку в Східниці, декілька фото курорту в Карпатах
Курорт Східниця на порталі "Відпочинок в Карпатах" 22.08.2018

Відпочинок у Карпатах

Відпочинок у Карпатах Карпати - чудове місце для відпочинку. Тут можливі усі види походів та поїздок: піші та кінні прогулянки, вело- та мотопоходи, тури на квадроциклах, автобусні екскурсії. Бальнеологічні курорти Трускавець, Східниця, Моршин, Поляна, Свалява приймають гостей цілорічно. Зимовим раєм для фанатів гірських лиж та сноубордингу є Буковель, Драгобрат, Пилипець, Подобовець з трасами різних рівнів складності. Влітку цікаві походи Сколівськими Бескидами, Боржавським хребтом чи Ґорґанами, рафтинг Чорним та Білим Черемошем, Лімницею, Прутом, Чорною та Білою Тисою... Кожна людина, залежно від віку, уподобань та фізичного стану може обрати власний варіант відпочинку в Карпатах. А хто хоч раз побував у цьому благодатному та чарівному краю, обов’язково захоче приїхати сюди знову.
Одарка Одарченко 03.01.2016

Наступні...
Відпочинок та лікування в Східниці. Приватна садиба "Вілла Алеся"
Яблуниця, котеджі "Микулинка"
Східниця, готель "ДіАнна"
Драгобрат, готель "Яремина хатина"