Трансфер на Драгобрат

Трансфер на Драгобрат, Буковель, Яремче - пасажирські, туристичні перевезення в Карпатах, індивідуальний трансфер, екскурсії, відпочинок в Карпатах, тури на Драгобрат, Петрос, Говерлу, Піп-Іван. Трансфер до лижних курортів
Ясиня, вул. Миру 148
http://transferdokarpat.com.ua
Завантажити карту
ПРО НАСФОТО3DБРОНЮВАТИ

Трансфер на Драгобрат, замовлення машини, автобуса

Екскурсії, трансфер, перевезення - Драгобрат

Пропонується трансфер на Драгобрат від компанії "Трансфер на Драгобрат" - пасажирські перевезення в Карпатах, екскурсії та індивідуальний трансфер до гірськолижних курортів.
Транспортна компанія "Трансфер на Драгобрат" надає послуги трансферу з Івано-Франківська, Чернівців, Львова та Тернополя до Карпат в режимі 24/7.
Швидко! Вчасно! Недорого!
Професійні водії подадуть авто до під’їзду, точки збору, залізничного вокзалу чи аеропорту, допоможуть з багажем, вчасно і без затримок доставлять вас до місця призначення.

Послуги

Трансфер на Драгобрат: з Ясині, Буковеля, Яремче, Микуличина, Татарова, Ворохти, Яблуниці з Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Львова та інших міст.

Зустріч на вокзалі: водії зустрічають біля залізничного вокзалу, автовокзалу, аеропорту чи за вказаною адресою та відвезуть у вказане місце. Трансфер здійснюється комфортабельними мікроавтобусами на 8 місць. При потребі є можливість оренди автобуса на 18-21 та 51-56 місць.

Бронювання житла: допомагаємо з поселенням у м. Яремче. Бронюємо житло в готелях, котеджах, приватних садибах.

Екскурсії та тури: замовлення екскурсій з Яремче в Карпатах, обслуговування корпоративів, весіль, турів вихідного дня, паломницьких турів, індивідуальні екскурсії по Карпатам та поїздки в гори, джипінг (джип сафарі по Карпатам) та інші транспортні послуги.

Більш детальніше дивіться на сайті transferdokarpat.com.ua

Переваги

Якість, гнучкість та безпека. Компанія "Трансфер на Драгобрат" працює більше 10 років. Індивідуальний підхід до клієнта. Безпека - найважливіший пріоритет у роботі.

Фіксована ціна. Фіксована оплата за маршрут, а не за кілометраж. Немає ніяких додаткових оплат.

Презентабельний вигляд. Акуратний і презентабельний вигляд як у водія, так і у поданого автомобіля.

 

Супровід. Водій мікроавтобуса обов'язково зустріне та супроводить до машини. Для економії часу та грошей є можливість завчасно бронювати транспорт від залізничного вокзалу, аеропорту і подача автомобіля буде вчасною і гарантованою.

Варіанти оплати. За послугу трансферу можна розплатитися готівкою, карткою, безготівково.

24/7. Працює компанія "Трансфер на Драгобрат" в режимі 24/7 - завжди вчасно, швидко та професійно!

Трансфер в Яремче:

Трансфер в Яремче від залізничного вокзалу чи автовокзалу до вибраного готелю чи курорту. На клієнта чекатиме авто замовленого класу та комплектації. Не варто витрачати час та зайві гроші на невідоме таксі чи чекати громадського транспорту. Клієнтів зустрічає водій, допоможе з багажем, супроводить до автомобіля та вчасно привезе у потрібне місце.

Трансфер в Буковель:

Трансфер з Яремче в Буковель від компанії "Трансфер по Карпатам" - це збережені нерви та гроші. Не потрібно стояти у черзі на громадський транспорт чи користуватись послугами не завжди комфортних чи "лівих" таксі. Водії компанії "Трансфер по Карпатам" завжди вчасно доставлять до поїзда чи відвезуть на комфортабельному автомобілі до готелю.

Трансфер в Драгобрат:

Компанія "Трансфер на Драгобрат" пропонує трансфер на Драгобрат з Ясіні, Буковелю, Яремчі, Івано-Франківська та інших міст. До Ясіні трансфер здійснюється на комфортабельних мікроавтобусах, далі доїхати на Драгобрат компанія пропонує на повнопривідних адаптованих авто з досвідченими водіями, які мають великий досвід спусків та підйомів на Драгобрат. Здійснюється доставка на курорт Драгобрат до готелю чи підйомників і навпаки з Драгобрату до Ясіні.

Транспорт

В залежності від потреб використовується різний транспорт - швидкісні мікроавтобуси, комфортабельні туристичні автобуси, повнопривідні комфортні джипи та всюдихідні УАЗики, повнопривідні адаптовані автобуси на базі ГАЗ-66.

Ціни на трансфер

Ціни на трансфер на курорти Буковель, Драгобрат, Ясіня та поїздки по Карпатам залежать від вибраного маршруту, виду авто, кількості людей та цін на паливо.

Трансфер з Ясіні на Драгобрат

  • орієнтовна ціна - 200 грн з людини;
  • Jeep cherokee 4x4 (4 місця + багаж) - 800 грн/машина;
  • Nissan Patrol 4х4 (4 місця + багаж) - 800 грн/машина;
  • Toyota Land Cruizer (80,105) 4x4 (5 місць + багаж) - 800 грн/машина;
  • УАЗ "таблетка" (9 місць + багаж) - 200 грн/з людини;
  • ГАЗ 66 (18 місць + багаж) - 2000 грн/машина.

Кожного дня формуємо групи для підйому на Драгобрат з жд вокзалу,авто вокзалу,а також АЗС Sun Oil. Ціна групового Трансферу 200 грн./з особи

Автостоянка під цілодобовим наглядом і закритою тереторією. Ціна 50 грн./сутки

Додаткові сервісні послуги

  • зустріч біля вагону поїзда, в аеропорту, на автовокзалі;
  • допомога з багажем;
  • бронювання житла;
  • організація екскурсій.

Контакти

Запрошуємо скористатись послугами «Трансфер на Драгобрат»

 

2021. Трансфер на Драгобрат