Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

«Тунель кохання» – Клевань

Тунель кохання - одне з найромантичніших місць в Україні, природне диво, що зачарувало світ. Тунель простягнувся майже на чотирьох кілометрах вздовж залізничної лінії. Одне з найцікавіших місць в Україні

Рівненська обл., с. Клевань, залізнична лінія, яка сполучає селища Клевань та Оржів
http://zymaghory.com/Tourism/klevan/ukr

Клевань — «Тунель кохання» — цікаві місця України

Чотири кілометри суцільної романтики

На світі чимало прекрасних романтичних місць, які вже десятки або й навіть сотні років поспіль є незмінними для паломництва закоханих пар. Париж, Венеція, Балі… постійно ваблять своїм п’янким ароматом любові і казки закоханих і коханих, шукаючих і поки ще незнайдених, одружених і одиноких, які прагнуть відкрити своє серце прекрасному почуттю. Усі вони невпинно вірять, що побувавши у цих епіцентрах романтики й самі зустрінуть своє кохання, або ж навіки закріплять за собою уже знайдене…
Та що робити, коли вирушити у закордонну подорож хоча б до однієї із славнозвісних «столиць Амура» немає ані часу, ані…грошей? Головне – не засмучуйтесь.
Адже в Україні також є не менш, а може і більш романтичне, гарне, вишукане, а головне – цікаве та оригінальне місце, де закохані можуть здійснити свої мрії про вічну любов.
Зветься це місце «тунелем кохання», який простягнувся майже на чотирьох кілометрах вздовж залізничної лінії, яка сполучає селища Клевань та Оржів, що на Рівненщині.
По суті, тунель є щільними заростями дерев і кущів, які сплелися між собою у формі ідеальної за пропорціями арки. А виник він, Фото: тунель кохання, Клеваньяк розповідають місцеві, зовсім випадково – внаслідок надмірної любові радянської влади до секретності. Ця залізнична одноколійка вела до колишньої військової бази, тож для маскування її щільно обсадили з обох боків деревами і кущами. Згодом зарості перестали обрізати і вони утворили такий собі зелений коридор, ідеальну форму якому надав вантажний потяг, який регулярно курсує до деревообробного комбінату обламуючи «зайві» гілки на своєму шляху.
Існують повір’я, що пара, яка поцілується тут і загадає одне бажання на двох в час, коли колією їхатиме поїзд – збереже свої почуття навіки. А якщо висадити у тунелі квіти, то і життя матимеш щасливе і квітуче.
Вірити повір’ям чи ні – кожен має вирішити для себе особисто, а от у тому, що приїхавши сюди ви неодмінно будете вражені і окрилені красою цього ботанічного феномену, можете навіть не сумніватися. Хоча вперше натрапивши на світлини тунелю в інтернеті здається, що це все вигадки фотошопу, проте насправді навіть зі звичайного телефону фото у вас вийдуть нічим не гірші. Бо за моделювання цієї краси взявся не абихто, а найкращий професійний ландшафтний дизайнер – матінка природа. А її унікальні витвори мистецтва, як відомо, просто не можуть нікого залишити байдужим.
Відомим це місце стало зовсім нещодавно – у 2009 році, коли один із місцевих фотографів вирішив зробити фото сесію для кількох пар молодят саме тут. Світлини, які він виклав у соціальну мережу в прямому сенсі просто «підірвали» загал. Слава про відрізок залізничної колії посеред лісових хащ, про існування якої досі знали лише місцеві жителі, облетіла не лише Україну, а й увесь світ. Нині сюди з'їжджаються паломники кохання, наче на Паску віряни до Єрусалиму.
Тож раджу й вам відвідати це неймовірної краси місце. Можливо саме тут вас осяє світло в кінці тунелю, який неодмінно веде до найпрекраснішого почуття на землі – кохання!

Коли відвідати

Найкраще приїздити сюди весною та влітку, але і восени тунель має досить ефектний вигляд завдяки яскравій палітрі осінніх кольорів. А взимку тунель кохання набуває загадкового, навіть містичного вигляду.

Як дістатися

До Клевані можна доїхати поїздом, місто розташувалося на шляху з Рівного до Луцька.
Також можна доїхати сюди автомобілем. Від Києва до Клевані - близько 350 км. Діставшись до Рівного, далі слідуйте дорогою Н22. У Клевані їдьте на залізничну станцію. А потім пішки - на схід. Місцеві скерують ваш шлях у правильному напрямку.

Що ще відвідати

До речі, в Клевані також є мальовничий замок 15 століття, руїни якого стоять над річкою Стубла. Їх можна відвідати з екскурсією.

 

Використані фото з сайтів: webdiscover.ru, bigpicture.ru, railworks2.ru, ticketforplane.ru, natalie-milko.livejournal.com, udivitelno.com, Geon-club.com.ua, wyr.com.ua
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"