Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Гукливий – відпочинок у Закарпатті

Готелі, бази відпочинку Гукливий знаходяться біля гірськолижних курортів в Карпатах - Подобовця і Пилипця. Котеджі, приватні садиби, готелі в Гукливому пропонують трансфер до витягів, екскурсії по Карпатам, недороге житло

Закарпатська область
Воловецький р-н
село Гукливий

http://zymaghory.com/tourism/huklyvyi/ukr
ПРО НАСГОТЕЛІФОТО3D

Гукливий — готелі, котеджі, приватні садиби

Розташування

У Воловецькому районі на Закарпатті, в долині між полониною Боржава та Бескидським хребтом, розташоване невеличке село Гукливий. Назва його походить від потічка Гукливчик, хоча на території села протікає три ріки: Віча, Вепровець та Великий Звір.
Зі старовинного рукопису – “Гукливського літопису” – відомо, що Гукливий був заснований вихідцями з Галичини не пізніше 1588 р.
У Гукливому є залізнична станція, є регулярне автобусне сполучення.

Відпочинок у Гукливому влітку

Карпати чарівні у будь-яку пору року і у Гукливому також можна гарно відпочити у будь-яку пору року. Гірські краєвиди, екскурсії до визначних місць будуть цікавими для усіх туристів, особливо для дітей. З 2010 року в серпні у Гукливому проходять фестивалі чорниці – місцеві називають її яфиною. Адже саме тут, на полонині біля підніжжя гори Великий Верх, знаходиться одне з найбільших чорничних полів на території України. У селі є навіть пам’ятник цій королеві ягід.
А якщо ваші будні проходять серед споруд зі скла і бетону у джунглях мегаполісів, то найкращим відпочинком для вас буде спілкування з природою, наприклад, прогулянки у правічні ліси, що вкривають схили Карпат.

Відпочинок у Гукливому взимку

Взимку для прихильників гірськолижного відпочинку в Гукливому діє траса довжиною 950 м з перепадом висот 180 м, а сусідні села Пилипець, Подобовець, Ізки є популярними гірськолижними курортами України з трасами для новачків і професіоналів та навіть з дитячими трасами, бугельними та крісельними витягами, послугами лижних інструкторів та школами фрірайду.
А розташований Гукливий на трасі Київ-Чоп, тобто добиратись у село неважко.

Воловець – готелі, котеджі, приватні садиби

Гукливий, що побачити, туристичні принади

Не лише мальовнича природа може привабити туристів у Гукливий. Відпочивальники можуть оглянути визначну архітектурну пам’ятку, розташовану у селі - дерев’яну церкву Святого духа. Відомий дослідник дерев’яних храмів Закарпаття Михайло Сирохман назвав її верховинським шедевром.
Архітектурний комплекс Святодухівської церкви та дзвіниці XVIII століття, збудований у бароковому стилі, є найвизначнішою пам’яткою лемківського дерев’яного церковного зодчества Воловецького району. В храмі зберігся старовинний іконостас, виконаний німецьким художником Францом Пеєром у 1784 році. Це найстаріша з трьох церков села, відреставрована на початку семидесятих років минулого століття.
Біля церкви знаходяться два старовинні кам'яні хрести. Нині храм недіючий і зачинений. Якщо їхати з Воловця, то церква знаходиться праворуч від траси, по дорозі на Плай. Ще один місцевий архітектурний зразок – бойківську хату ХІХ століття – перевезли до Ужгородського музею народної архітектури та побуту.

Туристичні об’єкти поблизу с. Гукливий

 • озеро Синевир;
 • водоспад Шипіт;
 • палац в Мукачево;
 • замок, термальні джерела в с. Чинадієво;
 • джерело мінеральної води в с. Келечин.

Гірськолижні курорти та підйомники біля с. Гукливий

 • Подобовець;
 • Пилипець;
 • Ізки;
 • Жденієво.

Відстані

 • Воловець – 8 км;
 • Пилипець – близько 11 км;
 • Подобовець – 8 км;
 • Ізки – 15 км;
 • Мукачево – 74 км;
 • Хуст – 93 км;
 • Ужгород – 113 км;
 • Львів – 190 км;
 • Київ - 733 км

Житло у Гукливому

Котеджі, садиби і готелі Гукливого досить непоганого рівня і відносно недорогі. У більшості з них є трансфер до лижних витягів Подобовця, Пилипця чи Ізків.
З Гукливого зручно виїжджати до цікавих місць Закарпаття або ж просто переночувати під час подорожі Карпатами. Через залізничну станцію проходять потяги на Ужгород, Чоп, тому у Гукливому можна приїжджати на вихідні.

Адреса

Закарпатська область, Воловецький район, с. Гукливий

Гукливий, як доїхати?

Доїхати в Гукливий: потягом – в напрямку станцій Ужгород, Чоп до станції Воловець, або Гукливий (якщо потягом приміського сполучення) .
Автомобілем – трасою Київ-Чоп до посту ДАІ в Нижніх Воротах, далі за вказівником до Воловця, Гукливого.
Автобусами – зі Львова маршрутами в напрямку Міжгір’я та Сваляви.
З Гукливого до Подобовця та Пилипця можна добратись автобусами або маршрутками.

Координати

48°56′19″ пн.ш. 22°42′33″ с.д.

 

Запрошуємо відпочити в Закарпатті у селі Гукливий!

 

Гукливий 2024. Карпати, відпочинок в Карпатах
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"