Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах
Головна - Туризм - Бальнеологічні курорти

Берегове, термальні води


Закарпатська область Берегове, комплекси "Закарпаття", "Жайворонок"
http://zymaghory.com/tourism/beregovo/ukr

Закарпаття Берегово: ціни 2019, житло, готелі, приватний сектор. Термальні води Берегове, термальні джерела, басейни комплексів Жайворонок, Закарпаття - відпочинок, лікування, ціни. Показання для лікування, користь та шкода
Завантажити карту

Термальні води Берегово, ціни 2019: басейни, житло, готелі, приватний сектор

Берегове: житло, готелі, приватний сектор

Берегове Закарпаття

Термальні води Берегове відомі далеко за межами Закарпаття. У світі схожі гарячі джерела є тільки в Новій Зелландіі, Ісландіі та на Курилах. В басейни Берегове термальна вода подається з глибини 1080 - 1150 метрів при температурі 57 градусів та охолоджується до прийнятної для купанння. В басейнах її температура становить 33 градуси (в дитячих басейнах - 36 градусів) і є постійною незалежно від пори року. Вода з гарячих джерел Берегово належить до групи кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих термальних вод високої мінералізації, що сприяє знищенню більшості хвороботворних мікробів. Вона сприяє відновленню організму після операцій, покращує стан гормонального фону, стабілізує роботу ендокринної та нервової систем, лікує серцево-судинні захворювання.

Басейни Берегове — одні із самих відомих на курортах Закарпаття. На термальні джерела приїжджають оздоровитись, відпочити, провести вихідні. Традиційні венгерські страви в ресторанах міста, запашна кава та вина місцевих виробників будуть приємним бонусом для гостей курорту.

Термальні басейни розташовані на території санаторіїв, де є можливість пройти курс лікування та оздоровлення. Житло в Берегове можна зняти в готелях та приватному секторі.

Берегове лікування: показання, користь та шкода

В Берегове термальні басейни розташовані в комплексах "Закарпаття" та "Жайворонок".

Показання для лікування в Берегове: захворювання серцево-судинної, ендокринної, нервової систем, деякі захворювання урологічного характеру, остеохондроз, травми м'яз та сухожиль, варікоз, артрит.

При відвідуванні басейнів в Берегове слід враховувати, що термальні води протипоказанні при: проблемах з тиском, гіпертонічній хворобі, патологічних захворюваннях серцево-судинної системи. Рекомендована консультація лікаря щодо відвідування термальних басейнів. Слід також враховувати, що перебувати в воді не варто більше 2 годин на добу.

Берегове термальні води: ціни 2019

Берегове термальні води, ціни 2019 на відвідування басейнів комплексу «Закарпаття» становлять близько 100 грн за 1,5 години перебуванні в купальнях комплексу.

Берегово термальні води, ціни 2018-2019 на відвідування басейнів комплексу «Жайворонок»: 1 год - 180 грн, 2 год - 200 грн, абонемент на день - 400 грн. 

У святкові дні та після 19.00 ціни на відвідування термальних басейнів Берегове можуть відрізнятись.

Берегове житло: готелі, приватні садиби, міні-готелі

Зняти житло в Берегове можна в комплексах «Закарпаття» та «Жайворонок». Ціни 2019 розпочинаються від 700 грн за номер.

Послуги оренди житла надають готелі Берегове, приватний сектор та міні-готелі. Вартість проживання в Берегове, ціни 2019 в міні готелях, приватних садибах зазвичай нижчі - від 150 грн за місце.

Берегове відпочинок: що побачити та відвідати

Берегове термальні води — популярний туристичний напрямок. Екскурсії в Берегове, основний центр угорської культури, знайдуться в арсеналі будь-якої туристичної агенції.  В Берегове на термальні води приїжджають відпочити, провести вихідні, оздоровитись. Термальні басейни Берегове є чудовою нагодою сумістити відпочинок в Карпатах та лікування.

Що можна відвідати та побачити в Берегове:

  • термальні басейни Закарпаття та Жайворонок, СПА центр, термальні басейни сусіднього комплексу “Термальні води Косино”;
  • архітектура та колорит справжнього угорського містечка в Україні;
  • дегустаційні зали та винні підвали;
  • кав'ярні та ресторани з традиційною угорською кухнею та запашною кавою.
Запрошуємо відпочити в Берегове!

 

Берегове 2019, Відпочинок в Карпатах, термальні води Берегове