Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Берегове, термальні води

Закарпаття Берегово: ціни 2023 на басейни, житло, готелі, приватний сектор. Термальні води Берегове, гарячі джерела, басейни комплексів Жайворонок, Закарпаття. Відпочинок, лікування, ціни. Показання, користь та шкода

Закарпатська область Берегове, комплекси "Закарпаття", "Жайворонок"
http://zymaghory.com/tourism/beregovo/ukr

Термальні води Берегово, ціни 2023: басейни, житло, готелі, приватний сектор

Берегове: житло, готелі, приватний сектор 2023

Термальні води Берегове відомі далеко за межами Закарпаття. У світі схожі гарячі джерела є тільки в Новій Зелландіі, Ісландіі та на Курилах. В басейни Берегове термальна вода подається з глибини 1080 - 1150 метрів при температурі 57 градусів та охолоджується до прийнятної для купанння. В басейнах її температура становить 33 градуси (в дитячих басейнах - 36 градусів) і є постійною незалежно від пори року. Вода з гарячих джерел Берегово належить до групи кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих термальних вод високої мінералізації, що сприяє знищенню більшості хвороботворних мікробів. Вона сприяє відновленню організму після операцій, покращує стан гормонального фону, стабілізує роботу ендокринної та нервової систем, лікує серцево-судинні захворювання.

Берегове Закарпаття

Басейни Берегове — одні із самих відомих на курортах Закарпаття. На термальні джерела приїжджають оздоровитись, відпочити, провести вихідні. Для туристів, що приїхали на відпочинок в Карпатах термальні басейни Берегово є справжньою родзинкою Закарпаття. Традиційні венгерські страви в ресторанах міста, запашна кава та вина місцевих виробників будуть приємним бонусом для гостей курорту.

Термальні басейни розташовані на території санаторіїв, де є можливість пройти курс лікування та оздоровлення. Житло в Берегове можна зняти в готелях та приватному секторі.

Берегове лікування: показання, користь та шкода

В Берегове термальні басейни розташовані в комплексах "Закарпаття" та "Жайворонок".

Показання для лікування в Берегове: захворювання серцево-судинної, ендокринної, нервової систем, деякі захворювання урологічного характеру, остеохондроз, травми м'яз та сухожиль, варікоз, артрит.

При відвідуванні басейнів в Берегове слід враховувати, що термальні води протипоказанні при: проблемах з тиском, гіпертонічній хворобі, патологічних захворюваннях серцево-судинної системи. Рекомендована консультація лікаря щодо відвідування термальних басейнів. Слід також враховувати, що перебувати в воді не варто більше 2 годин на добу.

Берегове басейни Закарпаття, ціни 2023 на термальні води

Берегове басейни Закарпаття, ціни 2023 на термальні води комплексу «Закарпаття» (державний термальний басейн) становлять від 220 грн за 2 години перебуванні в купальнях комплексу.

Берегово ціни 2023 на відвідування басейнів з термальними водами комплексу «Жайворонок»: 2 год - 220 грн, 3 год - 250 грн, абонемент на день - 400 грн. Діти ростом до 120см - безкоштовно, від 120 до 150 см - 110 грн за 2 години, 125 грн за 3 години і 200 грн за добу.

У вихідні та святкові дні в комплексі "Жайворонок" Берегово ціни 2023 на відвідування термальних басейнів можуть трохи відрізнятись і становлять відповідно - від 230 грн та 240 грн за 2 години перебування.

Ціни 2023 на відвідування термального басейну у Берегове: 2 години – 220 грн, 3 години – 250 грн, абонемент на день – 400 грн. Діти ростом до 120см - безкоштовно, 120-150 см - половину вартості для дорослих. У вихідні дні - на 10 грн дорожче. Ціни на житло у Берегове 2023 року розпочинаються від 150 грн з особи в приватному секторі та від 250 грн у готелях міста. У Берегове

Берегове житло: готелі, приватні садиби, міні-готелі, ціни 2023

Зняти житло в Берегове можна в комплексах «Закарпаття» та «Жайворонок». Послуги оренди житла надають також готелі Берегове, приватний сектор та міні-готелі.

Берегове ціни 2023

В Берегове ціни 2023 на житло розпочинаються від 700 грн за номер.

Вартість проживання в Берегове, ціни 2023 в міні готелях, приватних садибах зазвичай нижчі - від 250 грн за місце.

Берегове відпочинок: що побачити та відвідати

Берегове термальні води — популярний туристичний напрямок. Екскурсії в Берегове, основний центр угорської культури, знайдуться в арсеналі будь-якої туристичної агенції.  В Берегове на термальні води приїжджають відпочити, провести вихідні, оздоровитись. Термальні басейни Берегове є чудовою нагодою сумістити відпочинок в Карпатах та лікування.

Що можна відвідати та побачити в Берегове:

  • термальні басейни Закарпаття та Жайворонок, СПА центр, термальні басейни сусіднього комплексу “Термальні води Косино”;
  • архітектура та колорит справжнього угорського містечка в Україні;
  • дегустаційні зали та винні підвали;
  • кав'ярні та ресторани з традиційною угорською кухнею та запашною кавою.
Запрошуємо відпочити в Берегове!

 

Берегове 2023, Відпочинок в Карпатах, термальні води Берегове
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"