Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Драгобрат, трансфер, подорожі "Carpathians Trip"

Подорожі Карпатами від "Carpathians Trip" - трансфер на Драгобрат, автобус, маршрути, походи в гори: Драгобрат, Говерла, Петрос, Піп Іван. Машина на Драгобрат з Ясіні, відпочинок в Карпатах, екскурсії, тури, подорожі

Ясіня-Драгобрат, трансфер на Драгобрат, подорожі Карпатами
http://zymaghory.com/service/carpathians-trip/ukr
ПРО НАСФОТО3D

Подорожі Карпатами від "Carpathians Trip"

Трансфер на Драгобрат, машина, автобус на Драгобрат, екскурсії, походи, тури в Карпати

Трансфер на Драгобрат, машина або автобус з Ясіні на Драгобрат пропонуються компанією "Carpathians Trip". Здійснити подорож Карпатами, організувати ексурсію за вибраним маршрутом, поїздку в гори або трансфер на Драгобрат з Ясіні, Буковелю, Яремчі пропонує компанія "Подорожі Карпатами". Курорт Драгобрат розташований на висоті близько 1440 метрів над рівнем моря. Гарні краєвиди на гори, майже незаймана природа та популярні туристичні маршрути до озер Ворожеска, Герешаска та по гірським масивам приваблюють туристів круглий рік в будь-яку погоду.
Дорога на Драгобрат складна та часом небезпечна. А взимку, щоб добратись на Драгобрат, потрібно мати машину чи мікроавтобус, які спеціально призначені для важкопрохідних доріг. Саме така техніка є в фірми "Подорожі Карпатами".
Компанія "Carpathians Trip" пропонує трансфер на Драгобрат з Ясіні, Буковеля, Яремчі. Співробітники фірми зустрінуть гостей біля поїздів чи автобусів, що прибувають з Івано-Франківська, Києва, Одеси та інших населених пунктів та доставлять до готелю чи потрібної точки в Карпатах.

Особливості та переваги "Carpathians Trip"?

"Подорожі Карпатами" – це кваліфіковані водії з великим досвідом роботи, автомобілі необхідного класу для поїздок горами, гарантована безпека та повага до клієнта. При необхідності водій компанії зустріне в заздалегідь визначеному місці, допоможе з доставкою багажу і вчасно довезе вас до пункту призначення. "Подорожі Карпатами" організовують трансфер на Драгобрат з Ясіні, Івано-Франківська, Яремчі, Буковеля, Києва, Одеси та інших міст.

Послуги

Команда "Подорожі Карпатами" пропонує:

  • подорожі Карпатами;
  • екскурсії та маршрути на Драгобрат, Говерлу, Піп Іван, Петрос;
  • індивідуальні походи в гори та тури;
  • екстремальний джипінг (подолання спеціальних маршрутів по бездоріжжю);
  • виїздні тури в Карпати на вершини гір.

Подорожі Карпатами - напрямки: Драгобрат, г. Близниця, г. Стіг , оз. Ворожеска, оз. Герешаска, початок річки Чорна Тиса, оз. Апшинець , г. Говерла, г. Петрос, г. Піп Іван.
Можливі інші маршрути та напрямки.
За потреби допомагаємо з бронюванням та пошуком житла.

Трансфер на Драгобрат від "Carpathians Trip", ціни 2023

Трансфер Ясіня Драгобрат - ціни 2023, будь-ласка, уточнюйте у адміністратора компанії"Carpathians Trip". Орієнтовні ціни 2023 на машини та автобуси до Драгобрату з Ясіні.

Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"