Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Фестиваль сливового леквару

29 серпня 2015 року у закарпатському селі Геча відбудеться 10-й фестиваль сливового леквару. Глядачі зможуть не лише спостерігати, як варять традиційний леквар зі слив-угорок, а і продегустувати готовий продукт, а також різноманітні страви з лекваром.
Відпочинок в Карпатах — портал "Зима Гори" Відпочинок в Карпатах — портал "Зима Гори" 21.08.2015

Кінець літа-початок осені - це час, коли достигає один з головних плодів щедрої Придунайської низовини - слива. А сливове повидло значно цікавіше готувати на веселому святі, головною подією якого є змагання з приготування найсмачнішого повидла - "леквару".

Глядачі зможуть не лише спостерігати, як варять традиційний леквар зі слив-угорок, а і продегустувати готовий продукт, а також різноманітні страви з лекваром: гомбовці, калачі, вареники, млинці, палиньки, вертуни... Гостям запропонують поласувати такими стравами переважно угорської кухні як бограч, юшка, копчені ковбаски. До таких страв подадуть місцеві вина та слив'янку, які кожен господар робить за старовинними родинними рецептами.

Вміють у Гечі і працювати, і відпочивати.

Ласкаво просимо на фестиваль! 

Арабатська стрілка, Стрілкове, готель "Мірада" Відпочинок та лікування в Східниці. Приватна садиба "Вілла Алеся" Східниця, готель "ДіАнна" Драгобрат, готель "Яремина хатина"