Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Львів туристичний

Що можна побачити у Львові самостійно? Архітектура Львову, музеї, виставки, фестивалі, кав'ярні, екскурсії. Що цікавого у Львові? Відпочинок в Карпатах та Львів доповнюють один одного

Україна, Львів
http://zymaghory.com/Tourism/lviv-travel/ukr
ПРО НАСФОТО3D

Львів — фестивалі, музеї, екскурсії

Львів — перлина, яку відкриває світ

Львів — дивовижне і несподіване місто, наскрізь просякнуте п’янким ароматом кави, духом аристократичної старовинної архітектури та розмаїтим поєднанням культур. Воно наче створене для поетів та романтиків, музикантів та гурманів, та особливо для тих, хто закоханий у цей прекрасний і дивовижний світ – для туристів.

Протягом багатьох століть найкращі архітектори з усієї Європи надавали місту особливого вигляду. Саме тому нині тут гармонійно поєднується багато різних стилів та епох. І попри важкі історичні події, які випало пережити героїчному місту Лева, воно зберегло майже усі свої шедеври в автентичному вигляді. Так, до наших днів дійшли оригінальні пам’ятки архітектури, збудовані ще у 14-17 століттях.

Нині уся центральна частина Львова входить до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Що цікавого у Львові

Блукаючи вузькими, вимощеними бруківкою вуличками ви переноситиметесь з «Середньовічного» Львова, до «австрійського», «польського» та «українського». Вас неодмінно вразить головна площа міста – Площа Ринок, де кожен з 45-ти розміщених на ній будинків має свою власну історію. Захопить своєю чисельністю різноманіття храмів (Домініканський собор, церква Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, каплиця Боїмів, Вірменська церква, Андріївська церква, Єзуїтський костел, на одній із настінних фресок якого можна побачити як виглядав Львів у 17столітті), героїчністю – оборонні споруди Львова (арсенал, порохова вежа, мури старого міста), пишнотою та красою – культурний спадок (оперний театр, театр Марії Заньковецької, картинна галерея).
Подолавши безліч сходинок міської Ратуші ви отримаєте масу задоволення від панорами міста. Аптека-музей, розповість як виглядала фармацептична справа в 18столітті. Відвідавши Високий замок, побачите чудовий краєвид всього міста та околиць. А завітавши до «Будинку вчених» або Шляхетського Казино, впізнаєте інтер'єри фільму «д'Артаньян і три мушкетери».

Львів кавовий

У Львові «все починається з кави: ранок, справи, любов ...». Вміння кавувати – це справжнє мистецтво, яке вимагає особливої атмосфери. Маленькі затишні кав'ярні та кнайпи Львова, аромат кави та все до кави – це справжня візитівка Львова. Саме у Львові знаходиться чи не єдина у світі «Копальня кави», аромат від якої настільки шириться околицями міста, що не можливо не зазирнути до кав’ярні аби поласувати філіжанкою свіжедобутої кави.
Також цікаво відвідати кав’ярні «Під синьою пляшкою», «Дзиґа», «Дім Легенд», «Гасова Лямпа», «Золоий дукат» тощо.
Ви будете вражені оригінальністю стилізованої під бункер УПА славнозвісної «Криївка», де можна спробувати пів метра ковбаси і багато цікавих як за назвами, так і за приготуванням страв. Тут є місце, де у меню немає цін, і за кожну страву потрібно торгуватись з офіціантом – це так звана Жидівська кнайпа «Під Золотою Розою».
А якщо ви полюбляєте шоколад, то у Львові у вас буде унікальна можливість не лише спробувати, а й виготовити для себе будь-яку шоколадну цукерку на свій власний смак у «Львівській майстерні шоколаду», де, до речі, і кави попити можна.
З шоколадом у Львові взагалі особливі стосунки. Вони його їдять, п’ють, ним насолоджуються, пишаються, з ним ходять у гості та освідчуються в коханні. Саме тому тут щороку проводиться один із найграндіозніших та найочікуваніших фестивалів року – «Свято шоколаду». Так містяни зізнаються у коханні цьому солодкому дарункові природи. Адже не випадково свято відбувається 14 лютого – на день закоханих.

Львів фестивальний

Львів – не лише культурна, але й фестивальна столиця України. Впродовж року у місті проводиться понад 100 подій на будь-який смак. Це - музичні фести з різноманітними напрямками та стилями музики, колоритні етно-свята, театралізовані постановки, ремісничі виставки і дні сучасного мистецтва.
Кожної пори року до Львова варто приїздити, аби відвідати хоча б один з них. Взимку, починаючи з перших днів нового року Львів дивує звучанням джазових мотивів, різноманіттям льодових скульптур, які надзвичайно прикрашають зимову панораму міста. Новий рік та Різдво львів’яни зустрічають колоритними святкуванням з прадавніми українськими звичаями та християнськими мотивами. Одним із найграндіозніших та найочікуваніших фестивалів міста є «Свято шоколаду»: величезний шоколадний торт, шоколадні ріки та фонтани, багате різноманіття солодощів із шоколаду, які можна їсти, пити, дарувати, насолоджуватися, з якими можна фантазувати та ходити в гості, приймати важливі рішення та освідчуватися в коханні… Свято шоколаду – це те, заради чого таки варто навідатися до Львова навіть у найлютіші морози. Шоколад, як і кохання – здатне розігріти будь-яку душу. Не випадково фестиваль проводиться 14 лютого, на день закоханих.
Львівська весна насичена великою кількістю музичних та кіно фестивалів, на яких можна побачити роботи як вітчизняних, так і закордонних митців, наприклад «Вечори» французького , ірландського кіно, тощо. Також навесні відбувається грандіозне святкування Дня міста Лева, Великодніх свят, «Вертепного фестивалю», писанкового фестивалю, фольклорних свят. На травневі свята проводиться неординарний фестиваль «День батяра», «День пива» тощо.
Літо львів’яни пропонують провести теж по особливому: з 4 червня по 28 серпня тут триває найдовше львівське свято – «Літо на ринку». Шанувальникам органної музики варто відвідати фестиваль «Діапазон», кіномани та любителі фолку – серпневі фести «КіноЛев» та «Етновр». Восени львів’яни гостинно запрошують «На каву до Львова» у вересні та на «Свято сиру» у жовтні. Листопад порадує любителів театрального мистецтва фестивалем «Ніч у Львові».

Львів музейний

У Львові величезна кількість різноманітних музеїв, цікаво було б відвідати, наприклад такі з них:
  • Музей пивоваріння, де ви зможете причаститися до таїнства народження відомого Львівського пива;
  • Музей старовинної зброї «Арсенал»;
  • Музей-аптеку «Під чорним орлом»;
  • Музей народної архітектури і побуту під відкритим небом «Шевченківський гай»;
  • Личаківський пантеон.

Як добратися

З Києва до Львова не мало не багато, а годин 9 – 12 їхати доведеться, якщо ви вирішите подорожувати пасажирським поїздом. Тож потурбуйтеся заздалегідь про квитки, аби обрати хороші місця у вагоні. Найзручніше їхати звичайно уночі, тоді час пролетить непомітно. Ось декілька поїздів, які ідеально підходять для такої мандрівки: поїзд №49 Київ-Трускавець, відправлення з київського центрального вокзалу о 20:18, прибуття до Львова о 5:27год. Інший поїзд №91 Київ-Львів, відправлення в 22:40, прибуття о 6:26.
Якщо довга дорога не про вас, то можете вирушити поїздом №169О Дарниця-Львів, який відходить з київського вокзалу о 17:26 і вже о 22:20 ви опинитеся у західній столиці України. Також до Львова можна вирушити автобусом, або ж автомобілем.

Приємної подорожі!

Читайте також:

Цікаві факти замок в Луцьку

Легенди та міфи Бакоти

Безкоштовні музеї у Львові

Фото: Віталія Раскалова http://raskalov-vit.livejournal.com/117996.html

Відпочинок в Карпатах, гірськолижні курорти Карпат та Закарпаття
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"