Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Орявчик – недорогий відпочинок у Карпатах

Літній і зимовий відпочинок в Карпатах, Орявчик: відпочинок недорого, ціни 2024, готелі, котеджі, приватний сектор. Гірськолижні курорти України Звенів, Орявчик: житло в Орявчику, підйомники, ціни, траси, карта проїзду, фото

Львівська область
Сколівський р-н
с. Орявчик

http://zymaghory.com/Tourism/oryavchyk/ukr
ПРО НАСФОТО3D

Недорогий відпочинок в Карпатах в Орявчику

Орявчик, ціни 2024 на житло, літній та зимовий відпочинок в Карпатах

За 15 км від районного центру Сколе в селі Козьова на трасі Київ-Чоп є невеликий вказівник на село Орявчик, гірськолижний комплекс «Звенів». Сміливо повертайте!
Плавно підіймаючись вгору, дорога в’ється серед гір і хвойного лісу. Декілька кілометрів територією заповідника «Сколівські Бескиди» - і ви потрапите в один із мальовничих куточків України, побачити який можуть туристи, що їдуть на відпочинок у Карпати. Орявчик розташований на висоті 900 м над рівнем моря в урочищі Тисовець. Гірськолижний та кліматичний курорт оточений стрімкими, вкритими хвойними лісами горами. Поряд протікає річка Орявчик.

Гаряча пропозиція
Плай, котедж недорого
Плай, котедж "Зима Літо"
недороге житло в Карпатах

Мальовничі гори, зручний під’їзд, великий вибір готелів та приватних садиб, що пропонують в оренду недороге житло в Орявчику, літній відпочинок та зимові розваги, наявність в регіоні відразу декількох гірськолижних комплексів забезпечує Орявчику стабільну популярність. Тут є на що подивитися — з вершин навколишніх гір відкриваються гарні краєвиди, старовинні храми сяють куполами в долинах навколишніх сіл Орявчик та Мита, сучасні котеджі межують зі старенькими дерев’яними будиночками, без яких і Карпати неможливо уявити, а робити фото на їх фоні подобається туристам із сучасних мегаполісів.

В селі Орявчик добре розвинутий літній відпочинок в Карпатах, або ж зелений туризм, взимку ж село перетворюється в Звенів, Орявчик, карта спусків, трасисправжній гірськолижний курорт в Карпатах з двома затишними гірськолижними комплексами «Орявчик» і «Звенів».
Відпочиваючі можуть відвідати колоритні ресторани та колиби, взяти на прокат гірськолижне спорядження, велосипеди, квадроцикли, снігоходи. На комплексі «Звенів» працює великий критий плавальний басейн.
Є можливість замовити прогулянки на конях.

Історія села Орявчик

Вперше про поселення Орявчик згадується в 1540 році. Основними заняттями місцевих жителів були сільське господарство, мисливство, рибалка. Взимку займались різноманітними ремеслами.
Орявчик в наш час — це насамперед гірськолижний курорт в Карпатах, що стрімко розвивається і пропонує недорогий відпочинок в Карпатах. Будуються нові бази відпочинку в Карпатах, колоритні готелі та приватні садиби. Реконструюються підйомники, розвивається індустрія зимового та літнього відпочинку в Карпатах, розширюється перелік туристичних послуг.

Орявчик, відпочинок влітку в Карпатах

Незважаючи на відносну близькість траси Київ-Чоп, місце тут спокійне. Забуваєш про всі клопоти і занурюєшся з головою у відпочинок. Карпати влітку для відпочинку підходять не згірш, ніж взимку. Орявчик оточений високими карпатськими лісами. Пішохідні та велосипедні маршрути навколишніми горами, мальовничі пейзажі навколишніх гір та долин, просто прогулянки лісом, де можна назбирати грибів, ягід чи лісових трав для пахучого карпатського чаю. В селі Орявчик можливий  недорогий відпочинок в Карпатах. Влітку можна скупатися у гірській річці чи басейні (є в декількох готелях та садибах, але найбільший критий басейн у комплексі «Звенів»), засмагати, їздити на велосипеді чи підкорювати гірські дороги на квадроциклі. Традиційні рибалка, приготування їжі на вогнищі чи мангалі. В деяких комплексах є можливість замовити прогулянку на конях. Поряд в селах Мита та Росохач починаються пішохідні та велосипедні маршрути Карпатами, встановлене відповідне маркування.

Орявчик, відпочинок взимку в Карпатах

В горах зимовий відпочинок в Карпатах - це насамперед катання на лижах, санках. А зимові свята перетворюються на незабутнє дійство. Сніг в Орявчику може випасти вже восени, а розтанути аж у березні.
В Орявчику є все, без чого неможливий відпочинок взимку в Карпатах.
Тут можна орендувати все необхідне для гірськолижних спусків, покататись на лижах, попаритись у сауні, смачно поїсти в ресторанах та колибах.
Недорогий відпочинок в Карпатах взимку в Орявчику можливий. Насамперед через нижчу вартість підйомів та цін на проживання.
Орявчик — непоганий варіант для новачків. Тут є все для катання на лижах та розваг:
 • підготовлені траси;
 • траса для сноутюбінгу;
 • прокат необхідного спорядження;
 • можливість зняти житло в Орявчику відповідно до власних потреб;
 • розвинута індустрія відпочинку (є ресторани, бістро «Варенична», колиби, на горі традиційно зустрічають місцеві жителі з термосами кави та глінтвейну);
 • на комплексі «Звенів» є критий басейн, що працює взимку;
 • прокат снігоходів, катання на санях;
 • зручний під’їзд та автостоянка;
 • невеликі черги в звичайні дні.

Орявчик — траси, підйомники та спуски комплексів «Орявчик» та «Звенів»

Орявчик, як і інші лижні курорти в Карпатах, має все, щоб відповідати статусу гірськолижного курорту. Але є деякі відмінності.

Як таких, комплекса є два.

Комплекс «Орявчик» має 2 траси середньої складності по 450 м кожна для початківців та дітей. Він обслуговує здебільшого власних клієнтів та клієнтів приватної садиби «Віват».

Комплекс «Звенів» має 4 траси довжиною від 400 до 1400 метрів для лижників та сноубордистів. Верхні 400 м траси більш складні, далі траса переходить у плавний спуск. Бугельні підйомники здійснюють витяг на середню та верхню частину гори.

Також тут є траса для сноутюбінгу (катання на надувних санках) довжиною 100 метрів.

Облаштування та характеристики трас в Орявчику на комплексі "Звенів"

 • лижна траса довжиною 1200 м;
 • лижна траса довжиною 1400 м;
 • лижна траса довжиною 400 м;
 • лижна траса довжиною 600 м;
 • траса для сноутюбингу протяжністю 100 м;
 • бугельний витяг — 960 м;
 • бугельний витяг — 350 м;
 • витяг для сноутюбінгу.

Облаштування та характеристики трас в Орявчику в готельному комплексі "Орявчик"

 • 2 траси для початківців та дітей довжиною по 450 м кожна;
 • бугельний витяг — 450 м.

Час роботи: 9:00 - 17:00

Для тих, хто хоче урізноманітнити свій зимовий відпочинок у Карпатах, можливий транфер до Тисовця, де є складніші траси для лижників, трампліни для фрірайдерів, траси для могула та біатлоністів.

До послуг відпочиваючих

 • Лижна школа та школа сноубордингу — індивидуальні заняття з інструктором — 150 грн./год в "Орявчику" і 70 грн./год в комплексі "Звенів";
 • прокат – в обох комплексах є пункти прокату спорядження. Ціни на комплексі "Звенів" — від 70 грн./день за комплект, три прокатні пункти; на комплексі "Орявчик" — від 90 грн./день за комплект;
 • парковки – безкоштовні парковки на комплексі «Звенів», платна на комплексі «Орявчик»;
 • кафе, ресторани: «Звенів» - кафе, ресторани, бістро «Варенична», «Орявчик» - колиба-їдальня;
 • прокат снігоходів, квадроциклів – комплекс «Звенів»;
 • медпункт;
 • туалет.

Орявчик, ціни 2024 на оренду житла в Орявчику

Орявчик, ціни 2024 встановлює від 500 грн з людини за добу в приватному секторі. Ціни 2024 на відпочинок в Орявчику під час війни можуть бути неактуальні. Зняти житло в Орявчику можна на однойменному комплексі «Орявчик» та на гірськолижному комплексі «Звенів». Пропонують житло в Орявчику і навколишні готелі та приватні садиби біля комплексу «Звенів» та вздовж дороги на комплекс.
Щоб вийшов недорогий відпочинок в Карпатах, можна зняти в оренду житло не в Орявчику, а в сусідньому селі Мита або по трасі неподалік від комплексу «Звенів». Але добиратися буде довше і важче.
Зручніше зняти житло в Орявчику на самому комплексі «Звенів» або поблизу. Звідси найближче до підйомників комплексу «Звенів» та зручно добиратись до лижних трас Тисовця.

Орявчик, ціни 2024 на підйомники та прокату на лижному комплексі«Звенів», звичайні дні:

Тип витягу Довжина, м Вартість, грн.
бугельний  960 70 (10 підйомів)
бугельний  400 50 (10 підйомів)
витяг для сноутюбінгу 100 (5 підйомів)
 
Актуальні ціни 2024 на підйомники уточюйте по телефонам.

Орявчик, ціни 2023-2024 на підйомники та прокат в готельному комплексі«Орявчик», звичайні дні:

Тип витягу Довжина, м Вартість, грн.
бугельний  - -(на весь день)
 
Актуальні ціни 2024 на підйомники уточюйте по телефонам.

Розваги та послуги на курорті «Звенів», с. Орявчик

 • Критий басейн;
 • сауна, більярд, аерохокей, настольний теніс;
 • кафе, ресторан, бістро "Варенична";
 • дитячий ігровий майданчик;
 • санки;
 • сноутюбінг;
 • кінні прогулянки;
 • квадроцикли, снігоходи.

Найближчі туристичні об'єкти та цікаві місця біля села Орявчик

 • Миколаївська церква 1930 р. в селі Орявчик;
 • Богоявленська церква 1865 р. в селі Орявчик;
 • Собор Св. Іоанна Хрестителя 1879 р. (дерев'яна церква бойківського типу, яка знаходиться при дорозі у центрі Мити);
 • влітку з сусіднього села Розсохач (близько 7 км) є пішохідний маршрут на Росохацькі полонини;
 • курна хата 1860 р. із с. Орявчик, Бойківщина. Виставлена в Шевченківському гаю у Львові, парк Знесіння.

Як доїхати до села Орявчик, карта та координати

Громадським транспортом
До залізничної станції Сколе будь-яким поїздом в напрямку Ужгорода, далі на таксі, маршрутним автобусом або за попередньою домовленністю з власниками готелів.
Автомобілем
Трасою Київ-Чоп до с. Козьова, далі на с. Орявчик за вказівником "Тисовець", "Звенів". Прямо їхати до гірськолижного комплексу "Звенів" та на Тисовець. Біля розгалуження доріг на Тисовець (направо), Мито (прямо), повернути ліворуч на комплекс "Звенів" (траси та підйомники видно з траси).
На готельний комплекс "Орявчик" за селом повернути праворуч догори, проїхати близько 1 км до вказівника, потім дорога йде круто вгору. Взимку під'їзд безпосередньо до готелю ускладнений. Готельний комплекс пропонує безкоштовну доставку та паркінг для автомобілів (під охороною).

Координати:

48° 57′ 56″ N, 23° 16′ 56″ E 48.965556, 23.282222
Україна, Львівська область, Сколівський район, с. Орявчик

Відстані до Орявчика

 • Ужгород — 144 км;
 • Івано-Франківськ — 160 км;
 • Львів — 136 км.

Найближчі до Орявчика гірськолижні курорти в Карпатах та витяги

Довідка та важлива інформація по курорту Орявчик-Звенів

 • Час роботи підйомників: 9.00-17.00.
 • Лижний сезон: грудень - березень.
 • Рятувальна служба в смт. Славське: роб. (03251) 42102.
 • Покриття: Київстар, МТС, Life.
Орявчик 2024. Недорогий літній та зимовий відпочинок в Карпатах
*Орявчик, фото комплексів «Звенів» та «Орявчик»: http://zymaghory.com
Звенів, Орявчик
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"