Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах
Головна/Туризм/Гірськолижні курорти

Татарів

Відпочинок 2021 в с. Татарів: готелі, житло, приватний сектор, ціни 2021 на житло, що подивитися. Кліматичний курорт біля Буковелю. Літній, зимовий відпочинок в Карпатах. Фото, карта, трансфер та відстань Татарів-Буковель.
Івано-Франківська область, Яремчанська міська рада, с. Татарів
http://zymaghory.com/tourism/Tatariv/ukr
Завантажити карту
ПРО НАСГОТЕЛІФОТО3D

Татарів – відпочинок, готелі, ціни 2021

Татарів – кліматичний курорт в Карпатах, який знаходиться в Івано-Франківській області на березі річки Прут. Розташований на висоті 750 м над рівнем моря. Мальовниче село простягнулось на 25 км вздовж річки Прут. Курорт оточений крутими, до кілометра висотою, горами, які майже повністю вкриті сосновими та смерековими лісами. Чисте цілюще повітря з запахом хвої допомагає в лікуванні захворювань легень, астми та бронхітів.
Гаряча пропозиція
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Трансфер Ясіня-Драгобрат. Екскурсії Карпатами

Як курорт, Татарів був відомий ще в ті часи, коли територія області входила до складу Польщі. Інформацію про курорт можна знайти в тодішніх туристичних путівниках польських курортів. В наш час туристи з Польщі також є частими гостями села Татарів.
Поруч з с. Татарів знаходиться Буковель – сучасний гірськолижний курорт. Будівництво Буковелю призвело до швидкого відродження та розвитку навколишніх сіл, в тому числі й с. Татарів. В Татарові були збудовані й будуються готелі, приватні будинки та котеджі. Деякі приватні садиби та готелі в Татарові за рівнем сервісу наближаються до сертифікованих зіркових готелів. Неподалік сіл Татарів та Микуличин знаходиться скромна за місцевими масштабами дача екс-президента Віктора Ющенка.
Відпочинок в с. Татарів
Туристи приїжджають відпочивати в Татарів як влітку, так і взимку. Взимку в Татарові та в Буковелі найбільше лижників та сноубордистів. Зустрічаються і "неспортивні" любителі зимового відпочинку в Карпатах. А якщо гість не вміє кататися на лижах, то його навчать. А якщо не навчать, то можна кататися і на санях.
Зазвичай, зимовому відпочинку в Татарові (як і взагалі в Карпатах), надають перевагу жителі шумних мегаполісів, які після напруженого ритму багатомісячної роботи шукають релаксації або різкої зміни середовища. Декілька днів, проведених серед чудової карпатської природи, смачні страви місцевої кухні та духмяне вино, відновлюють сили і бажання працювати. Винайняти житло в селі Татарів можна дешевше ніж в Буковелі. Село Татарів знаходиться на відстані 14 км від Буковелю. Трансфер до Буковелю – невеликий, але постійний заробіток для місцевих мешканців. Майже кожна садиба чи готель в Татарові організовує доставку лижників до курорту Буковель.
Влітку в Татарів приїжджають цінителі "зеленої" карпатської природи, піших прогулянок та місцевої екзотики. Саме звідси розпочинаються туристичні маршрути на гори Хом’як, Магура, Синяк та до Женецького водоспаду.
Такі географічні фактори розміщення села, як невелика висота над рівнем моря (750 м), високі покриті хвойним лісом гори, які його оточують, відсутність сильних вітрів, річка Прут, яка протікає в долині, визначають унікальний мікроклімат села.
Татарів є мальовничим кліматичним і бальнеологічним курортом в Карпатах, де можна не тільки лікуватись, а й гарно відпочити.
Найближчі витяги
 • Ворохта – 6 км;
 • Буковель (Поляниця) – 14 км;
 • Яремче – 20 км.
Туристичні об’єкти довкола
 • Татарів - церква св. Дмитрія (XVIII ст.) з дзвіницею (XIX ст.);
 • Ворохта – древні дерев’яні церкви;
 • Яремче – сувенірний базар, старовинні церкви, дерев'яний ресторан «Гуцульщина», зроблений без жодного цвяха, водоспад в Яремчі, скеля Слон, скелі Довбуша;
 • Буковель - навколишні гори;
 • гора Синяк - кам'яний образ Діви Марії на вершині;
 • Женецький водоспад.
Найближчі населені пункти (відстань Татарів-Буковель)
 • Микуличин – 9,5 км;
 • Ворохта – 8,5 км;
 • Татарів – Буковель відстань – 11,7 км;
 • Яремче – 21,5 км;
 • Яблуниця – 9,3.
Проживання, готелі та приватний сектор в с. Татарів
Татарів є найбільшим населеним пунктом, який пропонує недороге та якісне проживання біля Буковелю. На відпочинок в Татарів (читайте – в Буковель) з'їжджаються ті туристи з України та зарубіжжя, які хочуть просто покататись на лижах, оцінити красу Карпат та деякий час побути в гармонії з природою. В селі немає гучних дискотек, не проводяться шумливі вечірки.
Житло в Татарові для оренди здається різне, там є з чого вибрати. Зупинитись в с. Татарів можна в готелях, приватному секторі, котеджах та садибах. Умови проживання, рівень сервісу як завжди, залежать від фінансових можливостей гостя.
Як доїхати 
Залізничним транспортом: до залізничних станцій Ворохта, Лазещина, Ясиня, далі автобусом, маршруткою або по домовленності з власниками готелю в Татарові.
Автомобільним транспортом: з автовокзалу м. Івано-Франківськ через кожну годину курсують мікроавтобуси до Буковеля через Татарів.
Власним автотранспортом: по автомагістралі Р-03 в напрямку м. Яремче - Татарів.

З Ужгорода: Мукачеве - Хуст - Рахів - Ясіня і через Яблунецький перевал до села Татарів.
Координати: 48°01′40″ пн. ш. 24°55′12″ сх. д.
Довідкова інформація
 • код для міжміського зв'язку 03434;
 • телефонна довідка (034) 99-09-111;
 • рятувальна служба, Яремчанський АРП (03434) 2-22-01, 2-22-04, 4-41-65;
 • рятувальна служба, Ворохтянський АРП (03434) 4-11-49, 4-13-97;
 • аптека с. Татарів, вул. Незалежності, 23 (03434) 35223.
Координаты: 48°20'19.68''N, 24°35'17.52''E
* Татарів фото:
Татарів 2021. Карпати, відпочинок в Татарові