Створення віртуальних панорам

Створення 3D панорам, віртуальних турів. Висока якість - низька ціна! Виготовлення 3D сферичних панорам, фото, віртуальних турів для баз відпочинку, готелів, ресторанів, об'єктів нерухомості по всій Україні
097-488-55-84
Створення віртуальних турів (3Д сферичні панорами): Україна, Київ - Вінниця - Одеса, Карпати, Львів, Східниця, Славське, Буковель
http://zymaghory.com/service/foto-panorama/ukr
Завантажити карту
ПРО НАСФОТО3D

Створення віртуальних турів, 3D панорам.

Віртуальні тури України, Львова, Східниці, Одеси - 3d панорами

Віртуальна панорама (сферична панорама, 3d-панорама) - це тривимірне фотографічне зображення навколишнього простору у вигляді сфери. На відміну від звичайної фотографії в глядача створюється відчуття присутності в місці зйомки. Такі панорами володіють інтерактивністю, тобто глядач, що розглядає панораму є активним учасником перегляду - він сам вибирає, що йому дивитися, в якому місці зупинитися, де подивитися вгору, а де вліво або вправо. Глядач може оглянути простір на 360 градусів по горизонталі і 180 градусів по вертикалі, тобто повністю всю сферу.

Декілька об'єднаних панорам, з'єднаних в «активних точках» утворюють віртуальний тур. Вони дозволяють глядачеві переміщатися з однієї панорами в іншу, створюючи ілюзію екскурсії. Віртуальні тури можуть додатково містити звуковий та/або текстовий супровід, логотип фірми. Віртуальні тури вигідно застосовуються в туристичному та готельному бізнесі, при продажу нерухомості, і в багатьох інших галузях.

Фотозйомка проводиться досвідченим фотографом на професійному обладнанні.

Ціна на розробку віртуального туру залежить від складності зйомок, кількості панорам і може коливатися в досить великому діапазоні.

При створенні віртуального туру здійснюються декілька етапів роботи:

  1. Фотозйомка на об'єкті;
  2. Оптимізація та обробка фотознімків;
  3. Збірка панорам;
  4. Об'єднання у віртуальний тур.

Виготовляємо та створюємо 3D панорами в Україні: Київ, Одеса, Львів, Східниця, Трускавець, Буковель, Пилипець, Карпати...

Для замовлення віртуального туру телефонуйте 093-550-81-04 або 097-488-55-84

 

Приклади наших віртуальних турів

Всі віртуальні тури складаються з набору сферичних панорам, зв'язаних між собою за допомогою набору покажчиків з підписами. Для зручності переходу тури містять або меню з переліком панорам, або галерею панорам. У кожному турі є панель навігації, прикріплені фотографії, логотип клієнта (за наявності).
Віртуальний тур, літературний музей, Одеса

Віртуальний тур дозволить Вам зробити екскурсію по Одеському літературному музею. Ви побачите 17 залів музею, сад скульптур і виставку "Золоте сміття Одеси". Панорама містить фоновий музичний супровід.

Пам'ятки Одеської області

Віртуальний тур Білгород-Дністровський фортеці. Це одна з небогатьох твердинь, яка добре зберіглась до нашого часу. Тур містить 9 панорам, кожна з яких має свій музичний супровід. В турі є текстові описи деяких об'єктів.

Пам'ятки архітектури в Одесі. Одеські архітектори та містобудівники, екскурсія по Одесі

Здійсніть віртуальну екскурсію по графському маєтку родини Толстих в Одесі. Тур містить 11 панорам садиби з фоновим музичним супроводом.

Віртуальний тур, Карпати, Стрий

Фотографії для віртуального туру зроблені в Карпатах біля річки Стрий. Для переходу між панорамами використовуються покажчики і галерея мініатюр панорам.

Віртуальний тур, Трускавець, готель

Віртуальний тур в Трускавці по готелю дає можливість побачити інтер'єр та облаштування номерів, здійснити віруальну подорож по кав'ярні "Залізний кінь", оформленої в старовинному стилі.

Пам'ятки Одеси, музеї Одеси

Віртуальний тур по Одеському музею східного і західного мистецтва. Тур містить 6 панорам з фоновим музичним супроводом.

Приклади наших 3D-панорам

Карпати, 3д панорама

3D панорама кімнати котеджу в Подобовці, Карпати надає можливість проглянути інтер'єр, здійснити поворот на 360 градусів по горизонталі та 180 по вертикалі, наблизити чи віддалити зображенння.

Сферична панорама Карпати, Подобовець

3D панорама котеджу гірськолижного комплексу в Подобовці, Закарпаття. 

3D панорами Карпати

Віртуальний тур, 3D панорама, фото Карпат - Подобовець, колиба "Справжня казка". 

3D панорама ресторану в Трускавці

3D панорама в Трускавці, ресторан "Залізний кінь". На панорамі присутній логотип клієнта , панель керування (внизу, в центрі), галерея панорам, музикальний супровід, доступний режим автоматичної прокрутки панорами.

3D-панорами пляжів Одеси, віртуальні тури Одеси

3D панорама Одеси "Пляж 16 ст. В.Фонтану". Панорама знята 27.09.2012г о 18.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі), панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами

3D панорама Україна, Вінниця, Вінницька область

3D панорама "Листопад". Панорама знята 07.10.2012г о 14.00 за київським часом, м. Вінниця. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі) з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід.

Сферична панорама Карпати, Подобовець

3D панорама ресторану-колиби гірськолижного комплексу в Подобовці, Закарпаття. 

3D панорами Одеси, визначні пам'ятки Одеси

3D фото Одеси: панорама "Готель" Пасаж ". Панорама знята 06.11.2012г о 15.30 за київським часом, м. Одеса. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі) з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід.

Віртуальний тур, 3д фото, виготовлення панорам в Східниці, Львові, Славському

3D панорама "Колонада Воронцовського палацу". Фотопанорама Одеси знята 07.11.2012г о 14.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта (зліва вгорі) з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами.

Сферична панорама Карпати, Подобовець

3D панорама вітальні котеджу гірськолижного комплексу в Подобовці, Закарпаття. 

3D панорами і віртуальні тури Одеси, визначні пам'ятки Одеси

3D панорама "Одеська мерія". Панорама знята в Одесі 08.11.2012г о 15.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта з переходом на сторінку, панель керування, доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід.

 

3D панорами і віртуальні тури пам'яток Одеси та Одеської області

3D панорама "Приморський бульвар". Панорама знята в Одесі 08.11.2012г о 13.00 за київським часом. На панорамі присутній логотип клієнта з переходом на сторінку, панель керування (внизу, в центрі), доступний режим автоматичної прокрутки панорами, фоновий музичний супровід. 


Східниця | Трускавець | Моршин | Поляна | Бази відпочинку та пансіонати