Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Новий рік на комплексі Магура лижного курорту Пилипець, Карпати — фото сезону 2013

Куди поїхати на відпочинок в Карпатах на Новий рік 2014 — купуйте тур на Новий рік у Карпати, на лижний комплекс Магура лижного курорту Пилипець. Лижний курорт Закарпаття, траси розраховані на новачків та досвідчених лижників
Портал "Зима Гори" — відпочинок в Карпатах Портал "Зима Гори" — відпочинок в Карпатах 13.11.2013

Тури на Новий рік 2014

Куди поїхати на Новий рік?

Вічна проблема перед новорічними святами — куди поїхати на Новий рік, як провести, де відпочити. Проблема не нова — купуйте тур на Новий рік 2014 сезону в Карпати. Пилипець, комплекс "Магура" — гірськолижний готель в Карпатах розташований в сосновому лісі на висоті 1000 метрів над рівнем моря. Власні підйомники, готель, ресторан, сауна, прокат спорядження, котеджі з окремими входами — все це допомагає вирішити питання, куди саме купити новорічний тур в Карпати:
  • — Куди поїхати на Новий рік?
  • — В Пилипець, гірськолижний готель "Магура".

Тур на Новий рік – фото готеля "Магура"

Готель "Магура" — вид з лісу.

Пилипец Магура

Новорічний тур в Карпати, фото знято в 2013 році, в період коли вирішилось питання — куди поїхати на Новий рік? 2014 не стане винятком, адже Карпати — традиційне місце відпочинку на Новий рік.

Магура, подъемники в Пилипце

Пилипец Магура

Готель Магура, останні дні перед Новим роком 2013. Тури на Новий рік 2014 в готель Магура можно замовити по прямим телефонним номерам готелю на персональній сторінці Готель Магура порталу Відпочинок в Карпатах або на персональному сайті http://magura-info.com 

Арабатська стрілка, Стрілкове, готель "Мірада" Відпочинок та лікування в Східниці. Приватна садиба "Вілла Алеся" Східниця, готель "ДіАнна" Драгобрат, готель "Яремина хатина"