Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Татарів – відпочинок, готелі, ціни 2024 на житло

Відпочинок в с. Татарів: готелі, житло, приватний сектор, котеджі, ціни 2024 на житло, що подивитися в Татарові. Кліматичний курорт біля Буковелю. Літній, зимовий відпочинок в Карпатах. Фото, карта, трансфер Татарів-Буковель

Івано-Франківська область, Яремчанська міська рада, с. Татарів
http://zymaghory.com/tourism/Tatariv/ukr
ПРО НАСГОТЕЛІФОТО3D

Татарів – відпочинок, готелі, котеджі, ціни 2024 на житло

Татарів – кліматичний курорт в Карпатах біля Буковелю, котеджі та готелі якого розташовані на березі річки Прут. Татарів розташований на висоті 750 м над рівнем моря в Івано-Франківській області. Мальовниче село простягнулось на 25 км вздовж річки Прут. Кліматичний курорт оточений крутими, до кілометра висотою, горами, які майже повністю вкриті сосновими та смерековими лісами. Чисте цілюще повітря з запахом хвої допомагає в лікуванні захворювань легень, астми та бронхітів.
Гаряча пропозиція
Трансфер на Драгобрат з Ясіні Драгобрат джип тури, екскурсії, поїздки в гори
Трансфер Ясіня-Драгобрат
поїздки в гори
Джип-тури Драгобрат
трансфер, подорожі

Як кліматичний курорт, Татарів був відомий ще в ті часи, коли територія області входила до складу Польщі. Інформацію про курорт можна знайти в тодішніх туристичних путівниках польських курортів. В наш час туристи з Польщі також є частими гостями села Татарів.

Поруч з с. Татарів знаходиться Буковель – сучасний гірськолижний курорт. Будівництво Буковелю призвело до швидкого відродження та розвитку навколишніх сіл, в тому числі й с. Татарів. Будуються готелі та бази відпочинку, а котеджі в Татарові та приватні будинки приймають значну частину туристів з Буковелю. Деякі приватні садиби та готелі в Татарові за рівнем сервісу наближаються до сертифікованих зіркових готелів. Неподалік сіл Татарів та Микуличин знаходиться скромна за місцевими мірками дача екс-президента Віктора Ющенка.

Татарів: житло, готелі, приватний сектор, котеджі

Житло в Татарові: готелі, котеджі, приватний сектор в Татарові та навколо.

Татарів (готелі, приватний сектор та котеджі для відпочинку є основним відсотком житла в Татарові) є найбільшим населеним пунктом, який пропонує недороге та якісне проживання біля Буковелю. На відпочинок в Татарів (читайте в Буковель) з'їжджаються ті туристи з України та зарубіжжя, які хочуть просто покататись на лижах, оцінити красу Карпат та деякий час побути в гармонії з природою. В селі немає гучних дискотек, не проводяться шумливі вечірки.
Житло в Татарові для оренди здається різне, там є з чого вибрати. Зупинитись в с. Татарів пропонують готелі, приватний сектор, котеджі та садиби. Популярне житло в селі Татарів: готелі з басейном, котеджі з чаном, окремі будинки з кухнею, бази відпочинку "все включено". Умови проживання, рівень сервісу як завжди, залежать від фінансових можливостей гостя.

Татарів відпочинок

На відпочинок в Татарів туристи приїжджають як влітку, так і взимку. Взимку Татарів та Буковель стають меккою для лижників та сноубордистів. Зустрічаються і "неспортивні" любителі зимового відпочинку в Карпатах. А якщо гість не вміє кататися на лижах, то його навчать. А якщо не навчать, то можна кататися і на санях.
Зазвичай, зимовому відпочинку в Татарові (як і взагалі в Карпатах), надають перевагу жителі шумних мегаполісів, які після напруженого ритму багатомісячної роботи шукають релаксації або різкої зміни середовища. Декілька днів, проведених серед чудової карпатської природи, смачні страви місцевої кухні та духмяне вино, відновлюють сили і бажання працювати. Винайняти житло в селі Татарів можна дешевше ніж в Буковелі. Село Татарів знаходиться на відстані 14 км від Буковелю. Трансфер до Буковелю – невеликий, але постійний заробіток для місцевих мешканців. Майже кожна садиба чи готель в Татарові організовує доставку лижників до курорту Буковель.
Влітку в Татарів приїжджають цінителі "зеленої" карпатської природи, піших прогулянок та місцевої екзотики. Саме звідси розпочинаються туристичні маршрути на гори Хом’як, Магура, Синяк та до Женецького водоспаду.
Такі географічні фактори розміщення села, як невелика висота над рівнем моря (750 м), високі покриті хвойним лісом гори, які його оточують, відсутність сильних вітрів, річка Прут, яка протікає в долині, визначають унікальний мікроклімат села.
Татарів є мальовничим кліматичним і бальнеологічним курортом в Карпатах, де можна не тільки лікуватись, а й гарно відпочити.

Татарів: найближчі витяги

 • Ворохта – 6 км;
 • Буковель (Поляниця) – 14 км;
 • Яремче – 20 км.

Татарів: визначні місця, туристичні об’єкти довкола

Визначних місць навколо села Татарів досить багато:

 • Татарів - церква св. Дмитрія (XVIII ст.) з дзвіницею (XIX ст.);
 • Ворохта – древні дерев’яні церкви;
 • Яремче – сувенірний базар, старовинні церкви, дерев'яний ресторан «Гуцульщина», зроблений без жодного цвяха, водоспад в Яремчі, скеля Слон, скелі Довбуша;
 • Буковель - навколишні гори;
 • гора Синяк - кам'яний образ Діви Марії на вершині;
 • Женецький водоспад.
Найближчі населені пункти
 • Микуличин – 9,5 км;
 • Ворохта – 8,5 км;
 • Татарів Буковель відстань – 11,7 км;
 • Яремче – 21,5 км;
 • Яблуниця – 9,3.

Татарів: як доїхати

Добратися в Татарів можна залізничним транспортом: до залізничних станцій Ворохта, Лазещина, Ясиня, далі автобусом, маршруткою або по домовленності з власниками готелю в Татарові.
Автомобільним транспортом: з автовокзалу м. Івано-Франківськ через кожну годину курсують мікроавтобуси до Буковеля через Татарів.
Власним автотранспортом: по автомагістралі Р-03 в напрямку м. Яремче - Татарів.

З Ужгорода: Мукачеве - Хуст - Рахів - Ясіня і через Яблунецький перевал до села Татарів.
Координати: 48°01′40″ пн. ш. 24°55′12″ сх. д.

Татарів-Буковель: розклад руху автобусів

Розклад руху автобусів Татарів-Буковель підлаштовано під прибуття та відправлення поїздів з Одеси, Києва, Маріуполя, Харкова та інших.

Розклад руху автобусів дивіться на сторінці - "Розклад руху автобусів Татарів-Буковель"

Довідкова інформація

 • код для міжміського зв'язку 03434;
 • телефонна довідка (034) 99-09-111;
 • рятувальна служба, Яремчанський АРП (03434) 2-22-01, 2-22-04, 4-41-65;
 • рятувальна служба, Ворохтянський АРП (03434) 4-11-49, 4-13-97;
 • аптека с. Татарів, вул. Незалежності, 23 (03434) 35223.
Координаты: 48°20'19.68''N, 24°35'17.52''E
*Татарів фото:
Татарів 2024. Карпати, відпочинок в Татарові
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"