Курорти

Відпочинок в Карпатах
Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Трускавець, ресторан та кав'ярня "Залізний кінь"

Стиль оформлення кав'ярні у Трускавці відповідає її назві. Поєднання старовинного стилю з сучасними зручностями. Меню містить перші та другі страви, десерти, великий вибір кави та чаю.
Трускавець, вул. Т. Шевченка, 38
http://zymaghory.com/restaurants/Truskavets-restaurant/ukr
ПРО НАСФОТО3D

Ресторан та кав'ярня "Залізний кінь" в Трускавці

Трускавець, рестораниСтиль оформлення кав'ярні відповідає її назві. Головне місце серед експонатів посідає мотоцикл BMW, який ще 1990 р. возив своїх власників на прогулянки. Через двадцять років його не відправили "на пенсію" в господарку далекого села, а бережливо, з любов'ю відреставрували та за особливі заслуги виставили як експонат у кав'ярні. А щоб йому “не було сумно серед людей”, то оточили близькими речами - на стінах розмістили набори гайкових та дверних ключів, до столів припасували ніжки від старовинних швейних машинок Zinger, знайшлося місце і для колекції кавомолок, пательні для підсмажування кави та іншого.

Незважаючи на таку кількість, здавалось би, "неестетичного заліза", кав'ярня готелю "Лісова пісня" в Трускавці виглядає досить затишно. Вибір дерев'яних меблів, оформлення стін та барної стійки підпорядковане тій же концепції поєднання старовинного стилю з сучасними зручностями.
Особливо вражає таврована австрійська та польська цегла, яку використано для оздоблення стін та стійки. Її збирали цеглина за цеглиною у Львові, Івано-Франківську та інших містах. Зали - невеликі, затишні, ціни помірні.

Меню містить перші, другі страви, десерти, великий вибір кави та чаю. На стінах під вішалками для одягу прилаштовані мішки від кавових зерен. Якщо придивитись, то видно, що кавові зерна мають високу якість і привезені з Гамбурга.

Віртуальний тур по кав'ярні та готелю "Лісова пісня"

Для відтворення нажміть на малюнок нижче та відрегулюйте звук в динаміках ПК Віртуальний тур, Трускавець, ресторан
Hotel Villa Grand in Truskavets
Трансфер на Драгобрат з Ясіні
Буковель, котедж "Ліс і Гори"
Выдпочинок в Карпатах, Плай, котедж "Зима Літо"