Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах

Розміщення інформації про котедж "Краєвид" в Яремче

Готель в Яремче розташований на підвищенні, звідси відкриваються гарні краєвиди на гори та місто Яремче. Житло в Яремче: комфортні номери, оригінальний дизайн, сауна, кафе, стоянка.
Портал "Зима Гори" – відпочинок в Карпатах Портал "Зима Гори" – відпочинок в Карпатах 06.11.2013

Яремче 3D панорама котеджу "Краєвид" — житло в Яремче

3D панорами та віртуальний тур по котеджу в Яремче доступні на персональній сторінці клієнта. Декілька фото про готель в Яремче, котедж "Краєвид":

Яремче 3D панорама віртуальний тур

Яремче житло — один із номерів котеджу: піч-лежанка, кухня, балкон з видом на гори. На сторінці готелю в Яремче є 3D панорама даного номера

Яремче 3D панорама віртуальний тур

Яремче житло — один із номерів котеджу: спальня з балконом, вид на гори. На сторінці готелю в Яремче є 3Д панорама даного номера

Яремче 3D панорама віртуальний тур

Детальна інформація про житло в Яремче, ціни, каталог номерів, 3D панорами та віртуальний тур по Яремче, котедж "Краєвид" можна подивитись на сторінці приватної садиби "Краєвид"  Готель в Яремче, там же є можливість бронювання номерів готелю.

Арабатська стрілка, Стрілкове, готель "Мірада" Відпочинок та лікування в Східниці. Приватна садиба "Вілла Алеся" Східниця, готель "ДіАнна" Драгобрат, готель "Яремина хатина" Драгобрат, готель "Скеля" Драгобрат, готель "Крокус"