Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Горы" - отдых в Карпатах
Website "Winter Mountain" - rest in Carpathians Cайт "Зима Гори" - відпочинок в Карпатах
Головна - Фестивалі, музика - Фестивалі

Львівський фестиваль «Ляльковий світ»


Львівський палац Мистецтв м.Львів, вул. Коперника, 17
http://zymaghory.com/music/puppet-world/ukr

17.09.2015-20.09.2015 Львівський фестиваль «Ляльковий світ»: ярмарок ляльок, майстер класи, різні види ляльок, лотереї
Завантажити карту
ПРО НАСФОТО3D

Львівський фестиваль «Ляльковий світ»

Чи пам’ятаєте ви час, коли були найщасливішими і безтурботними? Мабуть для кожного з нас це – дитинство. Дитинство щасливе, безтурботне, сповнене віри і любові, пізнання нового і незвіданого, коли весь навколишній світ здається схожим на прекрасну казку. Мабуть, немає жодної людини в світі, котра б не мріяла хоч на декілька хвилин побувати у своїй дитячій казці, подалі від усіх турбот, проблем, одноманітних справ…

Фото Львів, свято ляльок Таку дитячу казку для вас готове створити найзагадковіше місто в Україні - Старовинне місто Лева. На десять днів (з 17 по 27 вересня) Львівський палац Мистецтв перетвориться на дивовижний «Ляльковий світ». Тут відбудеться третій фестиваль авторської ляльки та ведмедиків Тедді.

На фестивалі, як і у попередні роки, буде представлена велика кількість ляльок: етнічні українські мотанки, текстильні, вузликові, валяні, в'язані та килимові ляльки, виготовлені з трави, соломи, ниток, з пап'є-маше, керамічні, дерев’яні, мохерові, скляні та багато інших.

Тут можна не лише помилуватися чи придбати собі вподобану ляльку, а й відвідати майстер-класи, де можна буде навчитися їх виготовляти, переглянути документальні фільми, ознайомитися із різноманітними техніками та категоріями авторської ляльки, дізнатися про історію та культуру лялькової творчості, познайомитися з тими, хто творить для нас казку - митцями-лялькарями, а взяти участь у лотереї.

Знайдіть час для себе та власних мрій. Відвідайте фестиваль «Ляльковий світ» і пориньте у справжню казку!

Ольга Мосьондз

Використано фото із сайтів: http://photo-lviv.in.ua/blyzko-500-lyalok-zibralos-na-tsohorichnyj-festyval-lyalkovyj-svit/, Фестиваль "Ляльковий світ" у ФБ